Nasze Sklepy (Biała Podlaska)Ulica: Kąpielowa 18
21-500, Biała Podlaska

województwo lubelskie
 

Kontakt

Sieć Detalistόw Nasze Sklepy Sp. z o.o.

Tel./Fax: 083 / 343 29 47

Kom. 0 512 347 458


Opis sieci

Sieć Nasze Sklepy- zakupy blisko domu działa jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, a jej właścicielami są wyłącznie detaliści, uczestnicy formuły. Sieć powstała z inicjatywy kupców z województwa lubelskiego oraz podlaskiego w 2001 roku i należy do niej 179 sklepów o powierzchni sprzedaży  od 60 m2 do 2 000 m2.

W chwili obecnej w skład sieci wchodzą regiony: Biała Podlaska, Garwolin, Siedlce, Siemiatycze - Bielsk Podlaski - Białystok, Chełm - Krasnystaw, Lublin - Łęczna - Lubartów, Puławy - Kozienice - Radom, Zamość - Hrubieszów - Tomaszów Lubelski, Kraśnik, Stalowa Wola.

Partnerami handlowymi są wiodące hurtownie w regionie, m.in Eldorado i BOS, których zasięg działania obejmuje obszar od Warszawy przez Olsztyn, Białystok i Lublin po Rzeszów. Wiele towarów jest kupowanych bezpośrednio od producentów, w tym od firm lokalnych.

Nasze Sklepy duży nacisk kładą na reklamę w lokalnych gazetach i stacjach radiowych, jednak podstawowym działaniem promocyjnym są gazetki (bezpłatne dla detalistów), które ukazują się w okresach miesięcznych.

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Nasze Sklepy (Biała Podlaska)