Bardzo fajny sklep,miła i kompetentna obsługa:0 Super tu robić zakupy wszystko jest pod ręką polecam serdecznie :)

Data dodania: 28/04/2017

Dodała: stały klient

mobbing

Data dodania: 11/02/2017

Dodała: kocimietka

Panie przemiłe dla klientów, zagadają zawsze choćby o pogodzie - wielki plus za wspaniałą swojską atmosferę. I ogromnym zaskoczeniem również są właściciele i sprawiają że każdy klient jest traktowany indywidualnie, pierwsi mówią dzień dobry.

Data dodania: 14/01/2017

Dodała: Iwona

Te zmiany kadrowe na dziale mięsnym nic nie dają! Obsługa jaka była, taka jest! Nic tylko plotkowanie im w głowach. Nowe panie również! Ale co się dziwić, skoro tej, która jest najbardziej opryskliwa nikt nie umie postawić do pionu!

Data dodania: 26/08/2016

Dodał: bardzo niezadowolony klient

Czy panie na dziale mięsnym zaczną kiedyś obsługiwać klientów czy wiecznie będą ich tylko obgadywać ? kolejka jak nie wiem a one stoją i rozmawiają sobie jakby nie były w pracy. I jeszcze jedno ... nie zaszkodzi być troszkę milszym dla klienta!

Data dodania: 11/07/2016

Dodała: agrest 

Dodałem negatywną opinię i wciąż się nie wyświeltla. Z taką finezją po raz drugi już nie opiszę jak kiepska jest tam obsługa..wyświetlcie to wkońcu..

Data dodania: 14/03/2016

Dodał: DP

Krótko o obsłudze na kasie. Nie spodziewam się usług rodem z Oxford St., ale zwykłe dzień dobry, dziękuję i do widzenia to chyba minimum? Wzamian za to kasjerka ciamkała coś z batonikiem w ustach do koleżanki przez cały czas. Po prostu dno

Data dodania: 11/03/2016

Dodał: daniel

Negatyw za obsługę przez młodą grubą blondi, która rzuca pieniędzmi i jest wyjątkowo nie przyjemna. Ogólnie sklep jest w porządku.

Data dodania: 09/03/2016

Dodała: klientka

Opinia negatywna
Panie z piekarni OK. Tylko jedna blondyna w średnim wieku opryskliwa, leniwa odpowiadać, wymowę też ma kiepską, bo jej nie można zrozumieć. Nawet nie skończy obsługiwać i odchodzi precz bez słowa... I to nie 1.raz

Data dodania: 06/11/2015

Dodał: klient z Czech

Opinia negatywna
Panie z piekarni OK, ale jedna blondyna w średnim wieku odeszła bez słowa, nawet nie skończyła obsługiwać. Oprócz tego, że opryskliwa i nie chce jej się odpowiadać, to wymowę też mogłaby potrenować, bo nie można jej zrozumieć. I to nie 1.raz...

Data dodania: 06/11/2015

Dodał: klient z Czech
1 2 3 4 5 ...    Następna strona