Panie Jaśku, musi Pan zrozumieć pewną kwestie. Te Panie, które pracują w Sparze nie stoją i nic nie robią tylko maja ręce pełne roboty, a Pan jest emerytem, ma dużo wolnego czasu i jeszcze narzeka, że musi czekać na chleb czy tez inne towary.

Data dodania: 31/12/2014

Dodał: obserwator

jak długo jeszcze będzie ŚREDNIOWIECZNA WAGA NA DZIALE OWOCÓW I JARZYN W PSZOWIE?

Data dodania: 20/12/2014

Dodał: dorek

Może mi ktoś wytłumaczy taką sprawę: dlaczego te Panie w dziale pieczywo, mają czas pokroić połówki chleba na kromeczki, a nie mają czasu przepołowić 2 lub trzech bochenków na połówki? I trzeba stać za tą połówką chleba w kolejce...

Data dodania: 20/12/2014

Dodał: jasiek

Dołożę moje dwa grosze na obsługę w dziale mięsnym , dlaczego te Panie jak widzą starszego mężczyznę który się nie zna kompletnie na wyrobach dają mu najgorsze ochłapy ?? oczywiście nie wszystkie, są jeszcze takie które szanują starszy wiek .......

Data dodania: 24/11/2014

Dodał: jasiek

Jetem zła na właściciela, bo przeniósł najlepszą ekspedientkę działu mięsnego Panią Aniele do innego sklepu Spar moim zdaniem straci klientów !!!

Data dodania: 22/10/2014

Dodała: Kasia 

Super sklep. Jechałem przez Rakszawę - wstąpiłem i teraz żałuję, że u nas nie ma takiego sklepu. Gratuluję wszystkim mieszkańcom Rakszawy!

Data dodania: 17/10/2014

Dodał: Tomek

Niby fajny sklep. Zatowarowanie dobre ,ale ostatnio mam jakiegoś pecha. Dwa razy kupiłem już zupe w torebce przeterminowaną! A mama ostatnio kupiła kostki rosołowe po terminie . Chyba można to było oddać ,ale paragon mama wyrzuciła i lipa. SZKODA!

Data dodania: 25/09/2014

Dodał: KRZYCHU

Bardzo zła obsługa na warzywach. Nie potrafi podejść i obsłużyć klienta tylko czeka aż koleżanka z innego działu podejdzie. Prawie wcale jej nie ma na swoim stanowisku pracy. Co ona tam wogóle robi??

Data dodania: 07/09/2014

Dodała: Klientka

Opinia pozytywna
:)

Data dodania: 01/09/2014

Dodała: monia1

Bardzo dobre wrażenie zrobił na mnie P.Stanisław P. zmiennik ochroniarza, solidny, grzeczny i uprzejmy. Dlatego chętnie chodzę tu na zakupy. Ogólnie personel i zaopatrzenie na wysokim poziomie.

Data dodania: 27/08/2014

Dodała: Irka
1 2 3 4 5 ...    Następna strona