RazemUlica: Mełgiewska 2
20-209, Lublin

województwo lubelskieStrona www: http://www.stowarzyszenie-razem.pl

 

Kontakt

Stowarzyszenie Razem

Tel. 081 / 746 28 32

Tel. 081 / 744 83 61


Opis sieci

Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców Polskich Razem jest grupą zakupową, którą tworzą właściciele sklepów z terenu województwa lubelskiego, głównie z Lublina, Chełma i okolic.

Wspólne negocjacje umożliwiają im uzyskanie atrakcyjnych cen zakupu, organizowanie jednolitych promocji oraz reprezentację interesów kupieckich w środowiskach lokalnych i we współpracy z samorządami.

Kupcy w porozumieniu z innymi sieciami i stowarzyszeniami aktywnie uczestniczą w działaniach mających na celu zabezpieczenie interesów rodzimego kupiectwa.

Sieć sklepów, która powstała w ramach stowarzyszenia to sklepy branży ogólnospożywczej. Tworzy ją 280 sklepów franczyzowych z terenu województwa lubelskiego, które działają zarówno w systemie tradycyjnym, jak też samoobsługowym.

Obszar działania stowarzyszenia obejmuje tereny Lublina, Chełma, Krasnegostawu, Zamościa, Białej Podlaskiej, Lubartowa i innych miast oraz mniejszych miejscowości województwa.

Razem to stowarzyszenie o charakterze otwartym, nastawionym na współpracę z innymi organizacjami gospodarczymi i społecznymi, mającymi na celu również rozwój gospodarczy i społeczny środowisk lokalnych, jak też regionalnych.

W skład Zarządu wchodzą kupcu prowadzący własne sklepy, co jest gwarancją dbałości o interesy sklepów zrzeszonych.

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Razem