Grupa LUX MEDUlica: Al. Jerozolimskie 65/79
00-697, Warszawa

województwo mazowieckieStrona www: http://www.luxmed.pl

 

Kontakt

Grupa LUX MED

Tel. 22 / 458 70 00

Fax 22 / 630 50 41

Ocena dla sieci Grupa LUX MED

Ocena sieci

Poznaj opinie o placówkach sieci Grupa LUX MED


Opis sieci

Grupa LUX MED jest jedną z pierwszych prywatnych placówek medycznych świadczących usługi dla klientów indywidualnych i korporacyjnych.

Przychodnie LUX MED. posiadają doskonałą kadrę medyczną, zarówno lekarską, jak i pielęgniarską i współpracują z grupą lekarzy specjalistów. Z usług Centrum korzysta około 150 000 klientów korporacyjnych oraz 300 000 klientów indywidualnych.

Oddziały Centrum mieszczą się w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie i Łodzi i innych dużych miastach w Polsce.

Pacjentom indywidualnym CM LUX MED proponuje wiele atrakcyjnych abonamentów medycznych, które obejmują standardowe jak również nietypowe specjalizacje i poradnie m.in. nowocześnie wyposażony oddział Chirurgii Jednego Dnia, Centrum Medycyny Lotniczej, Poradnia Medycyny Podróży, Centrum Rehabilitacyjne, czy Szkoła Rodzenia.

Kompleksowość oraz dostępność usług firma zapewnia dzięki całodobowej opiece lekarskiej oraz Call Center, dysponuje ponadto systemem e-REZERWACJI.

Wielkość sieci

Sieć Grupa LUX MED posiada 12 placówki (oddziały), w 6 miastach, z 6 województw.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
4.
ul. Al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Grupa LUX MED

Żadnego kontaktu telefonicznego, osoby w wieku 65 plus, które nie mają komputera mogą dzwonić na Berdyczów, a już nie daj Boże człowiek tam trafi na trafia młodych korpoludków rozumiejących tylko język procedur, posługujących się biznesową nowomową

Data dodania: 01/06/2015

Dodał: Zbigniew Lasocik

Jestem bardzo zachwycony obsługa w tej placówce. Recepcja na wielki plus, pielęgniarki i lekarze również, zawsze służą pomocą.

Data dodania: 16/02/2015

Dodał: M

Recepcjonistki niekompetentne: miałam zlecone badanie EKG serca, a pół godz. później wizytę u kardiologa. Po 30min. oczekiwaniu na EKG, kiedy zapytałam o wizytę recepcjonistka zaproponowała bym najpierw poszła do kardiologa, a później na badanie EKG

Data dodania: 30/01/2015

Dodała: o.

Próbowałem się dodzwonić na infolinię przez prawie godzinę!!! :((((( W końcu zrezygnowałem po tym jak sprawdziłem opinie innych zainteresowanych. Chyba mają poważny problem z zarządzaniem!!!

Data dodania: 29/01/2015

Dodał: Daniel

brak profesjonalizmu, dodzwonienie się do placówki graniczy z cudem, próbowałem przez cały dzień i nic; musiałem jechać osobiście, żeby umówić się na wizytę u okulisty

Data dodania: 03/10/2014

Dodał: glus11


Zobacz wszystkie opinie o placówkach sieci Grupa LUX MED