Usluga kazdorazowo wykonywana przez Pania Pauline jest bardzo fachowa. To jest ponadto mila wizyta polaczona rownoczesnie z ciekawa rozmowa na przerozne tematy.

Data dodania: 06/02/2018

Dodała: Gabriela

W salonie zostałem bardzo profesjonalnie obsłużony. Podczas strzyżenia, czułem że jestem w dobrych rękach :) Nie pamiętam kiedy ostatnio wyszedłem z salony z uśmiechem na twarzy. Polecam!

Data dodania: 26/01/2018

Dodał: Miłosz

Witam , polecam salon Jean Luis David w Blue City :) gdyż jestem zadowolona z koloru jak i z fryzury. Serdecznie pozdrawiam panią Kasie która świetnie umie dobrać i doradzić kolor .

Data dodania: 24/01/2018

Dodała: Danusia

Witam , nie dawno odwiedziłem ten salon jestem bardzo zadowolony Dziękuję bardzo pani Kasi za profesjonalne podejście do klienta ,za super doradzenie w wyborze fryzury z której jestem mega zadowolony.Teraz wiem że będę stałym klientem pani Kasi.

Data dodania: 23/01/2018

Dodał: Marc

Polecam JLD Krokus na Bora Komorowskiego. Mam mocno siwiejące wlosy, trudne do farbowania, ale z tego salonu zawsze wychodzę zadowolona z efektu końcowego. Bardzo miła i profesjonalana obsługa zachęca do kolejnych wizyt. Gorąco polecam !

Data dodania: 09/01/2018

Dodała: Jola 

Co klient, to opinia. Moje spostrzeżenia dreszcze w kilku słowach: Pani, którą dba o moje włosy, wykonuje swoją pracę w 150%, a przy tym jest niezmiernie miła i cierpliwa. Włosy są idealne. Polecam każdemu Panią I ;)))

Data dodania: 17/07/2017

Dodała: M.

byłam 3 razy i chyba już nie wrócę - za każdym razem muszę wysłuchiwać litanii o fatalnym stanie włosów, ale absolutnym remedium na to są kosmetyki sprzedawane przez salon oraz kolejne usługi... włosy wyglądają byle jak, nie polecam

Data dodania: 04/07/2017

Dodała: klientka

Kolejny raz prostowałam keratyną włosy, więc wiedziałam jaki powinien być efekt. Wróciłam, bo było źle. Pani "manager" potraktowała mnie jak wyłudzacza usług. Ja chciałam tylko poprawienia. Zostawiłam w salonie 450zł. Nie zostawię tam już nawet 1 zł

Data dodania: 06/06/2017

Dodała: Bozena

(OLIMP) fryzjerka obcinała mi włosy maszynka, teraz moje włosy zupełnie się nie układają. grzywkę obcięła zupełnie nie tak jak chciałam i odpowiedziała mi, że widocznie się nie zrozumiałyśmy. wyszłam wściekła, zepsuła moje włosy!!!

Data dodania: 12/05/2017

Dodała: igusia

dotyczy salonu w Olimpie. poszłam do tego salonu myśląc, ze to profesjonalny zakład, o czy miała świadczyć nazwa i cena, ale się myliłam. wracam do mojej fryzjerki osiedlowej!!!! nie ważna nawza lecz fryzjerka!!! stanowczo nie polecam!

Data dodania: 12/05/2017

Dodała: Ola
1 2 3 4 5 ...    Następna strona