zakupiłam buty....brudzą niemiłosiernie...nie żeby środek, ale wierzch...spodnie zafarbowane! Złożona reklamacja nie przyniosła efektu. Kupujesz na własne ryzyko! Zdecydowanie nie polecam!!! Szkoda,że nie czytałam opinii o firmie...

Data dodania: 06/09/2015

Dodała: zuza

Uzupełniając mój poprzedni komentarz,dodam,że to już druga para butów, z którą miałem identyczną sytuację. Rozwiązanie to samo. Pytanie: po co pytacie Klienta o zdanie, skoro następnie bez powiadomienia robicie,Co uważacie-wciskacie każdemu NAPRAWĘ!

Data dodania: 02/07/2015

Dodał: Michał

Buty, które kupiłem kosztowały 400 zł. Po miesięcznym użytkowaniu, od czubka buta zaczęła odklejać się podeszwa. Reklamując zażądałem wymiany na nowy towar. Bez wcześniejszej informacji buty naprawiono. Uważam, że taka cena obliguje do jakości.

Data dodania: 02/07/2015

Dodał: Michał

ODRADZAM KAŻDEMU ZAKUP BUTÓW KAZAR! Proszę omijać ten sklep szerokim łukiem. Potwierdzam to co piszą moi poprzednicy - firma urządza sobie kpiny z klientów w przypadku reklamacji obuwia! Buty kupione w zeszłym roku, dokładnie paź-2014 za kwotę 519 zł

Data dodania: 18/06/2015

Dodał: jacek

nie uznali gwarancji na byty za ponad czterysta złotych które same popękały po dwóch razach założenia . Gwarancja niby jest na pięć lat , tylko nie wiem na co jest ta gwarancja. Nie polecam zakupów u nich bo czuję sie oszukana.

Data dodania: 19/04/2015

Dodał: Zły 

Wydałem 480 zł za buty męskie i trafiłem po prostu na bubel. Chodząc w butach 2 godz zaczęły piszczeć! Sprzedawczyni wyjaśniła mi że powinienem buty rozchodzić w domu a nie na ulicy. Kabaret trwa buty w reklamacji.

Data dodania: 11/04/2015

Dodał: Mirek

TANDETA. Pantofle po niecałych 6 mies. mimo pielęgnacji środkami Kazar wygląda jakby miało 3 lata, wkładka wklejona na stałe przetarła się na wylot powodując pęcherze. Reklamacja cały czas odrzucana. Wina klienta bo użytkuje ten syf. Chińszczyzna.

Data dodania: 10/02/2015

Dodał: radosław

Buty zakupione w firmie Kazar to największy błąd jaki popełniłam założyłam te buty kilka razy i rozkleiły się but za 700 pln to cena wygórowana a jakość beznadziejna dosłownie buty jednorazowe nie polecam ja się nacięłam i ostrzegam klientów

Data dodania: 28/01/2015

Dodała: Matylda

Zalety: buty są wygodne i ładnie wyglądają. Wady: skóra jest za delikatna - najlżejsze dotknięcie o cokolwiek zostawia widoczne zadrapania. Podeszwy z tworzywa przecierają się w ciągu niecałego sezonu. Te ze skóry też ścierają się za szybko.

Data dodania: 09/12/2014

Dodał: Mechat

Obsługa bardzo profesjonalna, znają produkt i jego wartość; wiedzą co mówią. Odwiedzę ich jeszcze a ceny rewelacja. Polecam wszystkim którzy lubią tą markę.

Data dodania: 11/11/2014

Dodała: stefan
1 2 3 4 5 ...    Następna strona