Brak współpracy ze strony kurierów, brak informacji o godzinie dostawy, czekanie na kuriera nie raz cały dzień, opryskliwość, korzystam z usług GLS-su dość długo by wreszcie powiedzieć STOP, są inne firmy

Data dodania: 08/11/2017

Dodał: Wojciech

szybki kontakt sympatyczna obsluga polecam

Data dodania: 02/11/2017

Dodał: ramzes1982

Paczka leży na magazynie 6 dni i nie ma kto jej dostarczyć, kompletny brak informacji o terminie dostarczenia paczki.Firma kurierska??? ...... to jest porażka TOTALNA!!!

Data dodania: 25/10/2017

Dodał: Janusz

Paczka dwa razy nie została dostarczona w wyznaczonym terminie. Mimo obietnicy dostarczenia paczki do wyznaczonej godziny przez osobą z działu obsługi klienta, to Pan kurier nie szanuje tej informacji i opryskliwie odpowiada, że on nie da rady.

Data dodania: 13/10/2017

Dodała: Aleksandra

Tragedia!!! Info mailem, że paczka będzie dostarczona między 10 a 16, czyli rozumiem, ze przez cały dzień mam siedzieć e domu!!!! Kurier dzwoni, gdy jest już pod domem, nie chce poczekać ani minuty. Nie można dodzwonić się ani do siedziby głownej...

Data dodania: 12/10/2017

Dodała: Beata 

Dwukrotnie awizowano dostawę paczki bez możliwości kontaktu z kurierem. Próba załatwienia tej sprawy w Oddziale sprowadziła się do podania nr telefonu kuriera. Kurier oczywiście załatwił sprawę negatywnie. Nadawca będzie musiał nadać jeszcze raz.

Data dodania: 12/10/2017

Dodał: Witold

Beznadzieja!!!!Nikt nic nie wie,paczka w doreczeniu trzeci dzien. Od siedziby GLS do odbiorcy 15 km!!! Nie wiadomo kiedy bedzie doreczona. Lekcewaza klienta na maksa. W siedzibie oddzialu nie pomogli. Odradzam ta firme.

Data dodania: 05/10/2017

Dodała: Teresa

Przesyłki zawsze docierają na czas, z kurierem nie ma najmniejszego problemu, czasami nawet poczeka kilka minut. Szczerze polecam. BAĆ-VOL CB radio Świlcza

Data dodania: 05/10/2017

Dodał: BAĆ-VOL

Kpina ze swojego klienta w ogóle nie zależy im na dostarczeniu przesyłki Kuriera nie ma o ustalonej porze,żadnego kontaktu z kierowcą W końcu paczka pozostawiona do odbioru 30 km od adresu dostarczenia ale widzę po opiniach ,że nie jestem pierwszy.

Data dodania: 03/10/2017

Dodał: odbiorca przesyłki

Otrzymałem przesyłkę, która została uszkodzona w transporcie, kurier nie wypisał protokołu bo go nie posiadał. Po przyjeździe następnego dnia kurier wypisał protokół z dniem kolejnym, co skutkowało negatywnym rozpatrzeniem reklamacji.

Data dodania: 02/10/2017

Dodał: Marek
Poprzednia strona    1 2 3 4 5 ...    Następna strona