MOTO-PALUlica: Kościuszki 72
32-540, Trzebinia

województwo małopolskieStrona www: http://motopal.pl

 

Kontakt

Ośrodek Szkolenia Kierowców MOTO-PAL

Tel. 032 / 753 30 46

Ocena dla sieci MOTO-PAL

Ocena sieci

Poznaj opinie o placówkach sieci MOTO-PAL


Opis sieci

Ośrodek Szkolenia Kierowców MOTO-PAL powstał na początku lat dziewięćdziesiątych. Ośrodek nie ogranicza się tylko do szkolenia kierowców samochodów osobowych. Prowadzi również kursy prawa jazdy dla kierowców samochodów ciężarowych oraz motocykli, a także kursy dokształcające kierowców wykonujących transport drogowy na przewóz rzeczy lub osób.

Wielkość sieci

Sieć MOTO-PAL posiada 3 placówki (oddziały), w 3 miastach, w jednym województwie.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
1.
ul. Kościuszki 72, 32-540 Trzebinia
2.
ul. Słowackiego 3, 32-590 Libiąż
3.
ul. Os. Chemików 21C, 32-566 Alwernia
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci MOTO-PAL

Ciesze się, że mogę pochwalić dobrą szkołę, bo zasługuje na wyróżnienie; to tradycyjnie bardzo doświadczony i najstarszy w naszym mieście ośrodek nauki jazdy. Należy podkreślić, że szkoli na wszystkie kategorie prawa jazdy. Polecam każdemu.

Data dodania: 24/10/2013

Dodała: Kasia

Polecam OSK MOTO-PAL! Każda minuta mojej jazdy była dobrze wykorzystana, co przyniosło doskonały efekt! W przyszłości będę chciał zrobić jeszcze kat.C i na pewno z powrotem zgłoszę się do tego ośrodka.

Data dodania: 23/10/2013

Dodał: Krzysiek

Dołączam do grona zadowolonych klientów. Zdecydowanie wyróżnia ich rzetelność i dokładność. Wszystko realizowanie dokładnie, aż do skutku. Dużo cierpliwości przy nauce. Egzamin zdany za pierwszym razem bez problemu. Polecam wszystkim!

Data dodania: 22/10/2013

Dodał: Darek

Serdecznie polecam wszystkim wybierającym się na prawo jazdy Ośrodek Szkolenia Kierowców MOTO-PAL! Osobiście jestem niesamowicie zadowolony z całego kursu. Zarówno wykłady jak i same jazdy oceniam bardzo pozytywnie. Robiłem tutaj kurs kategorii A2

Data dodania: 22/10/2013

Dodał: Maro

Polecam wszystkim Ośrodek Moto-Pal. Kurs odbył się szybko, sprawnie i bezstresowo. Instruktor bardzo konkretny a egzamin zdany za pierwszym razem. Dziękuje i Pozdrawiam.

Data dodania: 21/10/2013

Dodała: Gosia.


Zobacz wszystkie opinie o placówkach sieci MOTO-PAL