Również dotyczy placówki na ul. Milionowej Zdecydowanie odradzam, właścicielka w razie jakichkolwiek niejasności i rozbieżności reaguje agresją, histerią i chamstwem. Powinna prowadzić wykłady z cyklu 'złe zarządzanie w praktyce'

Data dodania: 28/01/2016

Dodała: qq

Dyrektor liczy tylko kaskę.....nie wywiązuje się z umowy, lekcje przepadają cały czas z różnych powodów.Dwu miesięczny termin wypowiedzenia , za wakacje chociaż w tym czasie nie ma lekcji trzeba płacić połowę stawki...chore. Nie polecam.

Data dodania: 13/04/2015

Dodała: bib

Na ulotce promocyjnej wszystko pięknie ,kolorowo.W środku terror i zakłamanie.Skandaliczne zachowania dyrektora szkoły,który beszta uczniów za nic i o nic.Ostre scysje między dyrekcją o rodzicami.Nie warto uczyć się muzyki kosztem takiego upokorzenia

Data dodania: 23/10/2014

Dodał: poszkodowany

Bardzo drogo. Brak nauczycieli, zatrudnianie uczniów. Szkoła nastawiona na zysk. Umowa gwarantuje jedynie możliwość wnoszenia comiesięcznych opłat. Nie polecam!!!

Data dodania: 07/07/2014

Dodał: az

dla mnie szkola malo nowoczesna, niewiele sie tam dzieje,zaniedbana, wymaga remontu...taka komuna

Data dodania: 11/11/2012

Dodał: miron 

Szkoła reklamuje sie, że uczniowie dostaja podklady muzyczne profesjonalne. Otóż, nie dostają :) Jeśli ładnie poproszą... Poza tym rozwijają się średnio, poprostu wykonywanie popularnych kawałków, które ja sobie śpiewam przy goleniu:)

Data dodania: 28/06/2012

Dodał: Marcin

W SALI ZAJĘCIOWEJ JEST ZIMNO, GRUPY SĄ ZA DUŻE - NIE ZAWSZE STARCZAŁO INSTRUMENTÓW DLA WSZYSTKICH, PODCZAS ROZWIJANIA DYWANU NIE WSZYSTKIE DZIECI MOGŁY UCZESTNICZYĆ - ZA CIASNO. PROWADZĄCA WYRAŹNIE FAWORYZUJE DZIECI BARDZIEJ ROZWINIĘTE!

Data dodania: 07/12/2011

Dodała: mama

Dotyczy placówki przy ul.Milionowej w Łodzi,więc pozwolę sobie na opinię w tym miejscu.Kpl.brak profesojonlnego podejścia do klienta,umówienie się na konkretny termin i godzinę to szczyt marzeń a w końcu za to biorą kasę.Zdecydowanie nie polecam.

Data dodania: 08/03/2011

Dodał: Łodzianin

Przyjmą każde beztalencie byle tylko się wzbogacić

Data dodania: 13/12/2010

Dodał: bodzio

w tamtej szkole przyjmą każde beztalęcie żeby tylko się wzbogacić

Data dodania: 21/12/2009

Dodała: fwfdf
1 2    Następna strona