W salonie tylko odbierałem produkty bo korzystam z ich sklepu internetowego i tam ok. – szybko wysyłają, dobry wybór, do tego jeszcze mają sporo akcesoriów komputerowych w ofercie, różne marki etc. Na razie bezproblemowo.

Data dodania: 24/10/2017

Dodał: ArturW

Na razie bardzo dobrze bo w jeden dzień wszystko dojechało i było gotowe do odbioru. Obsługa bardzo w porzadku, nie mam uwag. Sprzętu wybór też był bardzo dobry. Polecam!

Data dodania: 07/10/2017

Dodał: kondzioq

Odbierałem zamówienie internetowe w salonie na miejscu. Wysyłkę zrealizowali ekspresowo, na miejscu obsługa w salonie też wydawał towar od ręki, pomogli też sprawdzić sprzęt czy wszystko jest w pudełku okej i niczego nie brakuje. Polecam

Data dodania: 03/10/2017

Dodał: desin

obsługa tragiczna, niemiła,cwana, podśmiechuje się z klientów, na każde pytanie cwaniackie odpowiedzi z podtekstem, dodatkowo sprzęt mimo informacji, że jest np. na str. internetowej po zamówienie okazuje się,że jednak nie ma. SprzętPrzyszedłZrysam

Data dodania: 01/10/2017

Dodał: heniek19161916

Kupowałem agd w salonie, pomogli wybrać sprzęt i udało się dobrać dobrą datę dostawy, wszystko dojechało zgodnie z ustaleniami. Sprzęt sam w sobie prawidłowo działa, nie mam uwag.

Data dodania: 01/10/2017

Dodał: Migor 

Obsługa podeszła bardzo rozsądnie do tematu, zamawialiśmy sprzęt agd z dostawą. Wybór był bardzo bogaty moim zdaniem. Na dodatek obsługa podpowiedziała co wybrać, dostawa była z niesieniem. Cenowo też rozsądnie wyszło imho.

Data dodania: 28/09/2017

Dodał: Gezek

Promocje mają czasem fajne, sprawdza na ich stronie co i jak i zamawiam sobie z odbiorem w sklepie. Obsługa też miła i pomocna, ogólnie spoko, nie mam uwag, polecam.

Data dodania: 24/09/2017

Dodał: mirkuz

Wybór był spoko, zależało mi na konkretnych podzespołach do kompa a szczególnie GPU mieli dobry wybór. Obsługa ogarnęła sprawnie temat, od razu jak dojechał sprzęt dali znać. W sumie nie mam jakiś uwag jak na razie. Jest ok.

Data dodania: 23/09/2017

Dodał: sirman

Bardzo miło że trafiłem na pomocnego sprzedawcę który orientowała się w temacie. Szukałem ultrabooka oraz paru akcesoriów do niego i do stacjonarki. Udało się wszystko na miejscu zamówić z jedną dostawą do salonu i szybko bardzo poszło.

Data dodania: 19/09/2017

Dodał: Joseq

Zamawiałam obudowę na telefon pokazując jego typ. Aż dwa razy zamówiono obudowę niewłaściwą. Dwukrotnie dojeżdżałam do sklepu traciłam czas i ponosiłam koszty . W końcu bez problemu kupiłam w innym sklepie. Obsługa u WAS MASAKRA

Data dodania: 18/09/2017

Dodała: BARBARA
1 2 3 4 5 ...    Następna strona