Kupiłem komputer stacjonarny i jestem wyjątkowo zadowolony. Obsługa w sklepie pomogła dobrać części, w magazynie wszystko zmontowali i po paru dniach komputer już pracował w domku. Plus za szybkość, wybór części i jakość montażu!

Data dodania: 06/11/2016

Dodał: Merreq

Zamówiłem komputer stacjonarny z odbiorem w salonie i miło zaskoczony jestem. Zarówno jakość montażu stacjonarki, jak również szybkość realizacji a poza tym mieli świetny wybór podzespołów.

Data dodania: 02/11/2016

Dodał: Jurreq

zakupy zrobiłem online z odbiorem w salonie i jest OK, na miejscu przy okazji udało się dobrać akcesoria i parę drobnych rzeczy dokupiłem też do tabletu, obsługa sensowna i pomocna więc moge sklep zarekomendować

Data dodania: 27/10/2016

Dodał: Jake

Jestem pozytywnie zaskoczona. Kupiłam małe agd przez stronę internetową z odbiorem w salonie. Bardzo szybko zrealizowali zamówienie, towar był zgodny z opisem, na miejscu jest też miła obsługa, także zakupy oceniam bardzo dobrze a sklep polecam.

Data dodania: 25/10/2016

Dodała: Ullka

jestem miło zaskoczony że tak szybko sklep internetowy wysłał zamówienie do salonu, na miejscu jeszcze dokupiłem akcesoria - obsługa była OK, szybko załatwili temat i pomogli dobrać drobne rzeczy

Data dodania: 02/10/2016

Dodał: Jazek 

Kupiłem już parę rzeczy w komputroniku, zarówno w salonie jak i przez sklep internetowy i zero problemów. Na dodatek mają dobry outlet, często promocje różnego rodzaju, ogólnie solidnie więc mogę polecić.

Data dodania: 30/09/2016

Dodał: Rogger

Mam kupione u nich sprzęty - stacjonarkę, lapek, czytnik i parę innych drobnych rzeczy i nigdy nie było problemu. Zamawiam online, wybieram sobie odbiór na miejscu i raz dwa zawsze było wszystko gotowe. Obsługa na miejscu szybko ogarniała wydanie.

Data dodania: 25/09/2016

Dodał: Areeq

Salon w porządku, obsługa była bardzo pomocna i jestem naprawdę zadowolony z zakupionego sprzetu. Plus za to że ściągają szybko na miejsce sprzet z gazetki w promocjach.

Data dodania: 23/09/2016

Dodał: Mandzior

Sprzedawca okazał się bardzo pomocny, pomógł wybrać sprzęt dla mnie i zamówił z magazynu. Następnego dnia już wszystko było gotowe do odebrania. Z ceny zakupu też jestem zadowolona także sklep mogę polecić :)

Data dodania: 17/09/2016

Dodała: jensa

Obsługa okazała się bardzo miła i pomocna i za to mają sporego plus. W dodatku zamówili jednego dnia a następnego było gotowe do odbioru. Sprzęt zgodny z opisem i w dobrej cenie :)

Data dodania: 13/09/2016

Dodał: Roqqoq
Poprzednia strona    ... 4 5 6 7 8 ...    Następna strona