Polecam Salon Fachowiec na Popiełuszki w Kielcach - na przeciwko Castoramy. Miła obsługa i doradztwo. Ze względu na inne prace remontowe musiałem przesunąć pierwotny montaż - Panowie bez problemu w porozumieniu ze mną wyznaczyli termin. POLECAM!

Data dodania: 11/10/2017

Dodał: Kielczanin

w końcu nazwa adekwatna do wykonania . W tym roku ponownie montowano drzwi i podłogę jestem bardzo zadowolony , tak trzymać a będę polecał waszą firmę .

Data dodania: 17/08/2017

Dodał: samon-j@wp.pl

nigdy więcej...

Data dodania: 16/08/2017

Dodała: BARBARA

Firma porażka. Montaż się nie odbył, bo panele byly uszkodzone. Następny termin po tygodniu. W dniu montażu zabrakło listwy i narożników bo pan źle przygotował. Pana który nas obsługiwał bardziej interesowało czym się zajmujemy niż nasze zamówienie.

Data dodania: 06/08/2017

Dodała: klientka

Wyjątkowo nieprofesjonalna, arogancka obsługa; nie dotrzymują terminów, wprowadzają w błąd; Klient jest traktowany jak uciążliwy petent mimo, że od razu dostają pieniądze; nigdy więcej nie skorzystam z ich usług i nie polecam nikomu...

Data dodania: 20/07/2017

Dodał: waldek 

Polecam tą firmę, zwłaszcza obsługę przez Panią Kasię. Widać, że ta kobieta wkłada całe serce w tą pracę i zależy jej na zadowoleniu klienta. Polecam. Właściciele firmy powinni wiedzieć jak cennego mają pracownika.

Data dodania: 14/06/2017

Dodała: Małgorzata

Fachowiec przy ul. Ks J Popiełuszki. TO porażka!! Ludzie jeśli tam coś kupujecie, wszystko musi być na papierze, dosłownie WSZYSTKO. Ich montażyści to kolejna pomyłka! Nie mają pojęcia o swojej pracy. Reklamacja-na ich odp czekam 3 m-c!

Data dodania: 10/05/2017

Dodała: CK

Po 2 latach szyldy z klamkami odpadają i jak się okazuję użyto do przykręcenia jedynie dwóch z pięciu wkrętów i to je obcięto. Teraz jest problem z dokupieniem takich wkrętów. Porażka. Nie polecam

Data dodania: 04/02/2017

Dodał: mkm

Stanowczo NIE POLECAM. Drzwi niezgodne z opisem. Proces reklamacyjny MAKABRA. Kontakt-TRAGICZNY. Brak kompetencji u sprzedawców (np warunkował przyjęcie mojej reklamacji od tego że coś w niej wykreślę!!!). Wprowadzają w błąd nt. prawa konsumenta.

Data dodania: 01/02/2017

Dodał: Piotr

Stanowczo NIE POLECAM. Zamówione drzwi wejściowe niezgodne z opisem. Proces reklamacyjny MAKABRA. Kontakt-TRAGICZNY. Brak podstawowych kompetencji u sprzedawców. Reklamacja trwała 3 miesiące! Do tego próby zmylenia mnie co do moich praw konsumenta.

Data dodania: 01/02/2017

Dodał: Piotr
1 2 3 4 5 ...    Następna strona