INTER-CARUlica: Bohaterów II AWP 2a
59-900, Zgorzelec

województwo dolnośląskieStrona www: http://www.intercar.zgorzelec.pl

 

Kontakt

INTER-CAR Sp.z o.o.

Samochody:  75 / 77 50 241

Serwis:  75 / 77 56 773

Części:  75 / 77 56 135

Ocena dla sieci INTER-CAR

Ocena sieci

Poznaj opinie o placówkach sieci INTER-CAR


Opis sieci

Naprawą oraz sprzedażą samochodów zajmujemy się od lat 80-tych. Pod nazwą INTER-CAR na rynku motoryzacyjnym działamy od 1997 roku.

Samochody to nasza pasja, a solidność i doświadczenie to nasze podstawowe cechy.

W naszych nowocześnie wyposażonych serwisach mogą Państwo dokonać wszelkich napraw posiadanych pojazdów także blacharsko-lakierniczych, sprawdzić stan techniczny oraz przedłużyć termin ważności badania technicznego.

Zatrudniamy kilkudziesięciu wykwalifikowanych pracowników. Posiadamy komputery diagnostyczne, przyrządy pomiarowe i narzędzia specjalistyczne, dzięki czemu nasi klienci mogą korzystać z usług na najwyższym poziomie, prawidłową diagnozę i szybką oraz solidną naprawę samochodu w atrakcyjnej cenie.

Współpracujemy z wieloma dostawcami części oraz akcesoriów samochodowych. Oferujemy naszym klientom produkty w najlepszych cenach. Zamówienia dostarczone są do nas kilkukrotnie w ciągu dnia.

Zapraszamy również do naszych salonów sprzedaży samochodów nowych i używanych, w których chcąc zapewnić Państwu komfort i najwyższą jakość usług oferujemy załatwienie wszelkich spraw związanych z zakupem samochodu w jednym miejscu. Dotyczy to zarówno: ubezpieczenia, finansowania (kredyt lub leasing), pomocy w formalnościach związanych z rejestracją a także sprzedaży Państwa używanego samochodu.

Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm pozwoliły nam zdobyć ugruntowaną pozycję na rynku motoryzacyjnym i wielu stałych klientów z kraju jak i z zagranicy.

Zapraszamy do naszych serwisów!

Wielkość sieci

Sieć INTER-CAR posiada 2 placówki (oddziały), w 1 mieście, w jednym województwie.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
1.
ul. Armii Krajowej 70/71, 59-900 Zgorzelec
2.
ul. Bohaterów II AWP 2a, 59-900 Zgorzelec
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci INTER-CAR

Musze przyznac ze mechanicy niestety nie maja pojecia Co robia wymieniajac przewody paliwowe (o zbyt duzej srednicy wewnetrznej)narazili mnie na wieksze wydatki. Nie polecam tego warsztatu nikomu. Bledna diagnoza

Data dodania: 15/02/2017

Dodał: Darek


Zobacz wszystkie opinie o placówkach sieci INTER-CAR