As MarketUlica: Przemysłowa 22
85-790, Bydgoszcz

województwo kujawsko-pomorskieStrona www: http://www.asmarket.pl

 

Kontakt

B. Dudziński BYDGOSZCZ

Centrala Sieci As Market

Tel. 052 / 376 85 55

Fax 052 / 376 85 29

Dział Marketingu i Promocji

Tel. 052 / 376 85 13

Ocena dla sieci As Market

Ocena sieci

Poznaj opinie o placówkach sieci As Market


Opis sieci

As Market to sieć placówek detalicznych należących do firmy B. Dudziński, której zasadniczym obszarem działania jest branża spożywcza z koncentracją na produkcji, handlu detalicznym i dystrybucji żywności.

Sieć As Market jest jednym z segmentów działalności firmy, która poza siecią sklepów detalicznych zajmuje sie również produkcją czekolady, dystrybucją z największym w regionie Centrum zaopatrującym w artykuły żywnościowe jednostki detaliczne, sieci handlowe oraz półhurty.

Sieć As Market opiera się na Centrum Handlowym As będącym kompleksem skupiającym nowoczesny market spożywczy o powierzchni ponad 2 500 m2, market wszystko dla domu i ogrodu - NOMI oraz liczne placówki usługowo - handlowe.

Sam As Market oferuje swoim klientom ponad 20 000 artykułów łącznie z własną produkcją garmażeryjną i cukierniczą. Ponieważ specyfika tych wyrobów wymaga w chwili obecnej przestrzegania najsurowszych norm i standardów, Firma wprowadziła w tym zakresie do swej działalności procedury zbieżne z wszelkimi wymaganiami Unii Europejskiej.

Struktura asortymentowa placówek dostosowana jest do funkcji, jaką mają pełnić, czyli umożliwiać dokonanie kompleksowych zakupów na dłuższy czas oraz tych doraźnych – codziennych.

Asortyment pogrupowany jest według kategorii i dokładnie oznaczony. Sposób ułożenia na półkach i dobór asortymentu dokonywany jest w sposób umożliwiający kompleksowość zakupów.

Wielkość sieci

Sieć As Market posiada 10 placówki (oddziały), w 1 mieście, w jednym województwie.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
2.
ul. Emilii Gierczak 11, 85-791 Bydgoszcz
5.
ul. Leszczyńskiego 107, 85-137 Bydgoszcz
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci As Market

nikomu nie rzycze aby pracowac wtym sklepie to jakis absurd aby przerw nie bylo przy stoisku monopolowym i tam jesc jak klientow niema gdzie sanepid i inspekcja pracy , a kierownictwo cwane i sami pisza ze ta osoba byla na przerwie .. i nie tylko

Data dodania: 05/08/2015

Dodała: karasa

Obsługa w sklepie rodem z PRL.

Data dodania: 30/07/2015

Dodał: tomasz

b.dobry ,wręcz najlepszy sklep w okolicy....gratuluję takich pracowników

Data dodania: 06/02/2015

Dodał: grzegorz

Kasjerki miłe, ale tylko to!!!

Data dodania: 20/07/2014

Dodał: rzetelny

Bardzo, bardzo zła opinia!!! W sklepie wszystko poprzestawiane, mało obsługi, kolejki do kasy... Mięso nieświeże, produkty po terminie

Data dodania: 20/07/2014

Dodał: życzliwy


Zobacz wszystkie opinie o placówkach sieci As Market