Lista sieci - strona główna
Salony i Sklepy Odzieżowe 

 

 

 

niestety jezeli chodzi o bsluge tego sklepu w opocznie to jest porazka na calej lini niestety zero zainteresowania klientem mozna chodzic pol godziny po sklepie i zadna paniusia nie podejdzie spytac sie

Data dodania: 12/01/2016

Dodał: elo

Towar w tym sklepie słabej jakości,choć do najtańszych nie należy.W przypadku reklamacji możesz zapomnieć o pozytywnym rozpatrzeniu(stała śpiewka-problem z winy użytkownika)Więcej w tym sklepie nic nie kupię,obejdę szerokim łukiem!!

Data dodania: 21/09/2015

Dodał: Podoficer

W sklepie jest problem z uwzględnieniem reklamacji zakupionego towaru!Uzasadnienie zawsze jednakowe,zrzucające winę na użytkownika!Opinia \"rzeczoznawcy\" wątpliwa!!!Skarga pójdzie dalej,a tego sklepu NIE POLECAM !!!

Data dodania: 21/09/2015

Dodał: Piotr

Kupowałam buty w tym sklepie, na bucie była inna cena niż rzeczywista.Wezwany kierownik najpierw powiedział, że sprzeda po cenie na metce potem się z tego wycofał, sugerował przeklejanie cen przez klientów, potraktował mnie nieuprzejmie i arogancko

Data dodania: 25/04/2015

Dodała: NIEZADOWOLONA

Sklep jest czysty i uporządkowany. Sprzedawczynie sa bardzo miłe i pracowite.

Data dodania: 20/08/2014

Dodała: Oli332 

Kiedy coś u nich reklamujesz - robią ci wielki problem. Moich butów nieuprzejma sprzedawczyni w ogóle nie chciała przyjąć mimo, że były one czyszczone. W końcu jednak się zgodziła. Reklamacja została rozpatrzona negatywnie. Omijajcie 50 style.

Data dodania: 22/05/2014

Dodała: renate

Odradzam zakupy w sklepie 50 style!!! Mają towar BARDZO SŁABEJ JAKOŚCI! Już 2 moim znajomym buty zakupione w tym sklepie rozpadły się po odpowiednio 2 i 6 tygodniach.

Data dodania: 06/05/2014

Dodał: Pit

Bardzo lubię ten sklep. Pracownicy są mili i potrafią dobrze doradzić. Rzadko spotyka się tak profesjonalną obsługę i dużą wiedzę o towarze, który jest sprzedawany

Data dodania: 04/11/2013

Dodała: Kasia

Towar sprzedawany w tym sklepie jest słabej jakości. Buty kupione w maju nie przetrwały jednego sezonu letniego. Oczywiście reklamacja nie została uznana. Pani podczas reklamacji bardzo nieuprzejma. Odradzam ten sklep.

Data dodania: 07/10/2013

Dodał: Radek

Fajna obsługa

Data dodania: 03/08/2013

Dodała: AM