Już drugi raz w tym tygodniu kupiłam oślizgłą i śmierdzącą wędlinę . Kwaszone ogórki są pomieszane, stare kapcie przekładane do świeżo otwartego wiaderka. O owocach nie wspomnę . Może kierownictwo się zainteresuje tymi praktykami. Stała klientka.

Data dodania: 11/02/2016

Dodała: małgorzata

Szkoda, że ktoś wypisuje takie głupoty. Ja również miałam w tym hotelu wesele i jestem zachwycona. Piękna lokalizacja, pyszne jedzenie i profesjonalna obsługa. Wszyscy byli zachwyceni. Polecam to miejsce.

Data dodania: 02/04/2014

Dodała: Hania

PODPISUJE SIĘ CAŁKOWICIE POD POPRZEDNIMI KOMENTARZEM. DZIEŃ KTÓRY MIAŁ BYĆ NAJPIĘKNIEJSZYM OKAZAŁ SIĘ KOSZMAREM. JEDZENIE BEZNADZIEJNE, MAŁO, A OBSŁUGA TO SZKODA SŁÓW.... WSTYD WOBEC GOŚCI JEST NIEOCENIONY!

Data dodania: 29/08/2012

Dodał: LOL

Nie polecam organizacji przyjęcia weselneg Najpierw wprowadzono nas w błąd z terminem, później stwierdzono, że pierwszeństwo do pokoi mają turyści, a to co zostanie trafi do gości weselnych, gdzie pierwotnie mieliśmy zarezerwowane wszystkie miejsca.

Data dodania: 15/02/2012

Dodał: cameh

mało miejsca i kas

Data dodania: 30/03/2011

Dodał: arti 

Co jedynie mi się podoba w tej restauracji to wystrój,a za tym idzie wszystko.Polecam wszystkim spedzanie wolnego czasu własnie tu.Ze swoją połową planujemy nawet wesele w tym tak uroczym miejscu.

Data dodania: 14/07/2010

Dodała: aga