PrimoUlica: Poznańska 165
62-052, Komorniki

województwo wielkopolskieStrona www: http://www.sklepyprimo.pl

 

Kontakt

Przedsiębiorstwo Handlowe ARKO Sp. z o.o.

Tel. 61 / 655 31 31

Fax 61 / 655 31 47


Opis sieci

Sieć sklepów detalicznych Primo należy do firmy Złoty Grosz Jakość Zakupów. Firma jest siostrzaną spółką firmy ARKO i wraz z nią współtworzy sieć sklepów Złoty Grosz i Primo, która zrzesza 30 placówek zlokalizowanych na terenie województwa wielkopolskiego i lubuskiego.

Sklepy przystępują do sieci na zasadzie franczyzy, zyskując korzystne warunki współpracy, efektywny wygląd sklepu, atrakcyjną wizualizacje zewnętrzną i wewnętrzną, profesjonalną ekspozycje produktów i szereg akcji promocyjnych.

ARKO jest rodzinną firmą, budowaną w oparciu o własny kapitał oraz doświadczenie założycieli, prowadzącą działalność w zakresie dystrybucji artykułów spożywczych.

Centrum Dystrybucji ARKO jest wiodącym dystrybutorem artykułów nabiałowych, serów, tłuszczy, wędlin i galanterii. Swoim zasięgiem obejmuje całą zachodnią Polskę, która obsługiwana jest przez filie w Szczecinie, Głogowie, Gdańsku, Opolu, Wrocławiu, Katowicach, Chojnicach i Złotowie.

Obecnie w centrali i oddziałach firmy zatrudnionych jest prawie 500 osób. Są to przedstawiciele handlowi obsługujący rynek sklepów detalicznych i hurtowych, kupcy, magazynierzy i fakturzystki.

Do głównych partnerów firmy należą Hochland, Zott, Danone, Raisio, ZPT Warszawa, Unilever, Hortex, Agros - Fortuna i wielu innych wiodących producentów z branży spożywczej. W ofercie firmy znajdują się również produkty wiodących producentów wędliniarskich, takich jak Morliny, Duda Bis, PMB czy Koło - Sokołów.

ARKO dostarcza towar zarówno do sieci krajowych, jak i zagranicznych, i obsługuje sieci detaliczne oraz mniejsze hurtownie. Jest znaczącym dostawcą dla sieci Piotr i Paweł, Powszechne Spółdzielnie Spożywców w całej Polsce, miniMal, Lewiatan czy Chata Polska, a towar, zarówno do klientów detalicznych, jak i podhurtowych, dowożony jest własnym transportem wyposażonym w chłodnie.

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Primo