SPARUlica: Wita Stwosza 1-2
50-148, Wrocław

województwo dolnośląskieStrona www: http://www.spar.pl

promoceny.pl Zobacz aktualną gazetkę SPAR


 

Kontakt

SPAR Polska Sp. z o.o.

Tel. 071 / 344 32 15

Fax 071 / 344 13 15

Ocena dla sieci SPAR

Ocena sieci

Poznaj opinie o placówkach sieci SPAR


Opis sieci

SPAR International jest największą na świecie siecią sprzedaży detalicznej, liczącą około 13 700 obiektów handlowych w 33 krajach świata na 5 kontynentach.

SPAR to system ponadnarodowy uwzględniający odrębność kulturową i gospodarczą każdego kraju. 

SPAR Polska zrzesza swoje placówki na zasadzie franchisingu. Posiada 58 supermarketów oraz marketów działających w 4 regionach Polski: na Górnym i Dolnym Śląsku, w Centrum Polski i na terenie Małopolski.

Formuła SPAR daje właścicielom małych i średnich sklepów możliwość zrzeszania się w organizację, pozwalającą skorzystać z tych samych warunków zakupu towarów, co duże supermarkety i hipermarkety. Daje również dostęp do najnowszych technologii, metod i systemów sprzedaży detalicznej, jakie mają inne wielkie sieci handlowe.

Jedną z największych korzyści płynących z przynależności do SPAR jest dla kupca detalicznego to, że może on w dalszym ciągu pozostać niezależny będąc jednocześnie członkiem wielkiej międzynarodowej grupy, która ma możliwość dokonywania zbiorowych zakupów i czerpie wszelkie korzyści wynikające z działalności jako silna korporacja.

Dążąc do ogólnej unifikacji placówek handlowych, SPAR opracował następujące kategorie sklepów, które odpowiadają nowoczesnym standardom współczesnego handlu detalicznego:

SPAR Market to koncepcja skierowana do niezależnych sklepów detalicznych o powierzchni sprzedaży do 400 m2, z pełnym asortymentem suchych produktów spożywczych i różnych artykułów o krótszej trwałości - głównie owoców i warzyw, produktów nabiałowych i mięsnych.

SPAR Supermarket to koncepcja skierowana do niezależnych sklepów detalicznych o powierzchni do 1 000 m2, z wygodnym dojazdem i parkingiem i rozszerzonym asortymentem świeżych artykułów spożywczych, zazwyczaj obejmujących także świeże mięso i świeże pieczywo.

EUROSPAR to koncepcja przeznaczona dla sklepów o powierzchni od 1 000 m2 - 2 500 m2. Są to sklepy w których realizuje się głównie cotygodniowe, rodzinne zakupy. W niektórych krajach należących do SPAR eksperymentuje się obecnie z EUROSPAR Freshmarketami, które prowadzą sprzedaż głównie świeżych artykułów spożywczych.

INTERSPAR to placówki, których powierzchnia sprzedaży wynosi od 2 500 m2 - 6 000 m2. Są to domy towarowe, w których można otrzymać pełny asortyment produktów spożywczych i innych artykułów, w najszerszym tego słowa znaczeniu.

SPAR Express to sklepy od 100 do 300 m2 powierzchni sprzedaży, z podstawowym asortymentem produktów spożywczych oraz poszerzonym asortymentem produktów półprzetworzonych oraz gotowych do spożycia. Oferują one ponadto szeroki wybór artykułów szybko rotujących takich jak drobne słodycze, gazety, napoje, lody itp.

Wielkość sieci

Sieć SPAR posiada 283 placówki (oddziały), w 206 miastach, z 14 województw.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
1.
ul. Lutcza 608, 38-112 Lutcza
11.
ul. Jana III Sobieskiego 100, 62-030 Luboń
13.
ul. Dunikowskiego 7, 20-418 Lublin
14.
ul. 15-go Pułku Piechoty Wilków 8, 08-540 Dęblin
15.
ul. Władysława Jagiełły 2, 26-700 Zwoleń
17.
ul. Obwiednia Południowa 3, 44-200 Rybnik
19.
ul. Świerczewskiego 29, 59-950 Pieńsk
1 2 3 4 5 ...    Następna strona 

Najnowsze opinie o placówkach sieci SPAR

macie zastrzeżenia do moich komentarzy na temat wypieków piekarni w Gorzycach ???????????? NIE MA U WAS ODWAŻNEJ OSOBY ŻEBY MI ODPOWIEDZIAŁA ?? NIE JEST WAM WSTYD ???????????????????????????????????????? NA WASZYM MIEJSCU JA BYM SIĘ WSTYDZIŁ

Data dodania: 02/10/2017

Dodał: fritz

dlaczego nie są opublikowane moje komentarze na temat fatalnego pieczywa z piekarni Gorzyce ????????????????????????

Data dodania: 01/10/2017

Dodał: fritzek

Jeszcze co do tych wypieków z piekarni Gorzyce , WSZYSTKO SŁONE NAWET ROGALIKI , NIGDY NIE SŁYSZAŁEM ŻEBY ROGALIKI SOLIĆ !!! A na telefony kierownictwo piekarni nie odpowiada Jednym słowem MAKABRA Z PIECZYWEM Z GORZYC !!!!!!!!

Data dodania: 01/10/2017

Dodał: fritzek

Jestem klientem SPARU odkąd powstał w Pszowie , wszystko było OK , pieczywo z Gorzyc naprawdę było super, cały czas go człowiek kupował zresztą nie tylko ja inni też te wypieki chwalili. Ale teraz od dłuższego czasu te wyroby to makabra naprawdę .

Data dodania: 01/10/2017

Dodał: fritzek

Witam moja ocena jest negatywna z powodu obsługi psuje wizerunek sieci Spar,

Data dodania: 03/09/2017

Dodał: topola


Zobacz wszystkie opinie o placówkach sieci SPAR