Obsługa sklepu niekompetentna łącznie z kierownikiem. Przekazują klientowi niepełne informacje. Nie posiadają pełnej wiedzy co do postępowania w sprawie reklamacji. Zdecydowanie nie polecam tego sklepu.

Data dodania: 04/12/2017

Dodał: Zibi

12.11,17 r. Zakupiłem towar płacąc gotówka, pracownik przez pól godziny nie mógł go znależć go w magazynie spacerując po sklepie zrezygnowałem z zakupu i poprosiłem o zwrot gotówki, i zaczęły się kolejne schody pani odesłała minę do kolejki!! Skandl

Data dodania: 12/11/2017

Dodał: Waldemar

Duże podziękowania za pomoc dla p. Zbigniewa, który wyczerpująco i obiektywnie starał się omawiać pralki, o które pytaliśmy (23.10.2017 wieczorem). Bez pośpiechu, z zaangażowaniem i bez naciągactwa. Taki pracownik to duży walor tej placówki.

Data dodania: 24/10/2017

Dodała: Agnieszka

Personel nie uprzejmy, najlepsza spychologia od jednego do drugiego. Stałam w kolejce i w ciągu 3 minut 3 osoby były nie zadowolone z obsługi. Skandal !!!

Data dodania: 04/10/2017

Dodała: Saba

Dostawa towaru nie solidna i arogancka !!!! Kontakt telefoniczny praktycznie nie mozliwy !!! Klient jest zmuszony do nieustannej interwencji telefonicznej w celu zrealizowania dostawy towaru we wczesniej ustalonych godzinacch! SKLEP DO OMIJANIA !!!

Data dodania: 09/09/2017

Dodała: Anna 

Tragedia i masakra. omijajcie ten sklep dalekim łukiem. Personel nie ma pojęcia co sprzedaje korzysta z informacji danych przez producenta. bardzo nie polecam sklepu

Data dodania: 30/08/2017

Dodał: Robert

obsługa nie fachowa , nie kompetentna . Zapewniano mnie iż urządzenie będzie spelnialo moje wymagania , niestety było zupełnie inaczej.Brak możliwości wymiany na nowe wolne od wad lub na inny sprzet. Ogolnie BAAAAAAAArdzo nie polecam firmy.

Data dodania: 30/08/2017

Dodała: alex

Kupiłam w tym sklepie aparat fotograficzny z popsutą klapką zasłaniającą obiektyw.Sama się klapka otwierała. Oddałam na gwarancji do naprawy i oddali mi mówiąc ,że naprawili. Do tej pory ta część jest niedobra. NIE POLECAM OMIJAJCIE Z DALEKA!!!

Data dodania: 13/08/2017

Dodała: Klientka

Niemiła obsługa, z trudem przyjęli do reklamacji uszkodzony fabrycznie smartfon (uszkodzone pixele na matrycy), twierdząc, że powinienem go naprawić we własnym zakresie. Wciskają ubezpieczenie sprzętu, które tak naprawdę niczego nie obejmuje.

Data dodania: 10/08/2017

Dodał: PiotrM

skandaliczna obsługa, opryskliwy personel , robią łaskę klientom - NIE POLECAM!!!!!!!!!!!

Data dodania: 04/08/2017

Dodał: TOMASZ
1 2 3 4 5 ...    Następna strona