Opinia negatywna
Szukam osób poszkodowanych przez pracowników NOMI w Elblągu, którzy uniemożliwiają złożenie reklamacji z tytułu niezgodności towaru z umową co powoduje "wieczne naprawy" sprzętu i brak możliwości dochodzenia swoich praw przez konsumenta.

Data dodania: 04/10/2015

Dodała: Oszukana klientka

Na szczęście to już koniec Nomi w Pile ........

Data dodania: 24/06/2015

Dodał: jaca

Opinia negatywna
Odniosłam wrażenie,że pracownicy na których trafiłam pracują za karę( pan od płytek i pani z działu zlewozmywaków-miała focha jak śmiałam o coś zapytać),zlewka totalna,nic niewiedzą,zero zainteresowania,szkoda słów.Nie polecam!!!

Data dodania: 31/05/2015

Dodała: gitana

Witam wszystkich, którzy zdecydowali się przenieść ze starego forum.

Data dodania: 13/03/2015

Dodał: kogucik

Jestem ROZCZAROWANY Towar poprzekładany. Kupując interesującą mnie rzecz gdzie cena widniała 15,99 kasjerka skasowała ok. 40zł.gdy nie przystałem na tą cenę towar musiał ulec zwrotowi no i zaczęło się Dalej nie kończę brak znaków pozdrawiam

Data dodania: 06/01/2015

Dodał: Ostatni raz w NOMI 

Opinia pozytywna
Robię zakupy w Nomi, bo mają dobre ceny zwłaszcza na hydraulikę.

Data dodania: 30/11/2014

Dodała: Z Łukowa

Opinia negatywna
Aby kupić panele czekaliśmy 45min, Pan obsługujący sekcję obsługiwał również na kafelkach i łazienkach, na usilne prośby, aby ktoś wreszcie do nas przyszedł usłyszałam, że 3 stanowiska na jedną osobę to zbyt dużo i mam czekać ile trzeba.

Data dodania: 13/07/2014

Dodała: Z.

W każdej sieci czegoś brakuje czy trzeba czekać na zamawiany towar, ceny w Nomi Zamość są atrakcyjne, w mieście nie wiele się różnią, a często są niższe w tych samych produktach co u konkurencji. Branżyści doradzą na co warto wydać nieduże pieniądze.

Data dodania: 26/02/2014

Dodał: Janusz

Zazwyczaj na forach i to każdej sieci pisze się negatywy, tak jest także z Castoramą, Ikea i inne więc miejcie swoje zdanie bez czytania tych zagrań konkurujących ze sobą firm. Nomi ma dobre ceny, trzeba tylko pytać odpowiednich branżystów.

Data dodania: 30/01/2014

Dodał: Waldemar

Opinia negatywna
Przerażający brak towaru na półce. Nie ma wyboru na dziale oświetleniowym,brak tkanin dekoracyjnych- firany,zasłony to są pozostałości po okresie letnim.Dobrej farby na sufit i tapet- BRAK.Obsługa mówi,że ona,tylko sprzedaje...

Data dodania: 13/12/2013

Dodała: Grażyna
1 2 3 4 5 ...    Następna strona