Opinia pozytywna
Jestem stałym klientem tej stacji uważam że jest tam mega przyjemnie wręcz przeciwnie do złych opini ludzi uważam że kasjerki są bardzo miłe zawsze uśmiechnięte najlepsza stacja POLECAM .Pozdrawiam ładne i miłe Panie kasjerki

Data dodania: 14/08/2017

Dodał: Stały klient

Bardzo sympatyczna obsługa - starszy kulturalny pan bardzo grzeczny pomaga w tankowaniu , nie jest namolny

Data dodania: 02/07/2017

Dodał: votex

Polecam tą stację profesjonalna obsługa na podjeździe, pani kasjerka i tu pozwolę sobie użyć imienia P. Renia zawsze uśmiechnięta , miła i profesjonalna obsługa. A co najważniejsze na stacji jest czysto i przyjemnie. Polecam stację. Stały klient.

Data dodania: 29/04/2017

Dodał: Piotr

Opinia pozytywna
Jakie drogie :) Wlewaja co muszą . Sam bylem swiadkiem . Pozdrawiam Mateo

Data dodania: 07/04/2017

Dodał: Mateo

Swietna obsluga zrowno podjazdowych jak i kasjerow.Polecam mozna poczuc sie na tej stacji jak w domu.

Data dodania: 24/02/2017

Dodała: Aniolek 

Witam mialam okazje tankowac tam, podjazdowi sa przemili kasjerka ktora mnie obslugiwala byla tak sympatyczna ze wyszlam ze stacji w swietnym nastroju a szczerze mowiac to nie byl moj najlepszy dzien. Usmiechnieta i bardzo zyczliwa.

Data dodania: 24/02/2017

Dodała: Luna

Mila obskuga i piekna mloda kasjerka mili i bardzo pomocni podjazdowi super atmosfera profesjonalna obsloga ;););)

Data dodania: 30/01/2017

Dodał: Tajemniczy

Po wizycie na Stacji Paliw SHELL w Jeleniej Górze stwierdzam,że na stacji panuje przyjazna atmosfera,jest dobra jakości paliw,a przede wszystkim profesjonalna obsługa klienta.SHELL Jelenia Góra jest przykładem dla innych stacji ! Tak trzymać !

Data dodania: 04/11/2016

Dodał: Krzychu

Opinia pozytywna
Dziś tankowałem na stacji Shell, był przyjemny Pan, chyba Mateusz, uśmiechnięty, radosny, zatankował mi samochód. Choć miałam zły dzień to jego uśmiech spowodował to, że i ja zaczęłam inaczej patrzeć na świat. Na pewno zajadę tam następnym razem!

Data dodania: 16/09/2016

Dodała: Edyta

Opinia pozytywna
Miła obsługa na kasie i na placu , Panowie pomagają tankowac autko moje . Polecam choć sama goszczą na stacji raz na jakiś czas . Co do wyglądu stacji wygląda staro . Co do opinii poprzedników nie zgadzam się i tak na większości stacji samoobsługow

Data dodania: 28/08/2016

Dodała: Marysia W.
1 2 3 4 5 ...    Następna strona