Miła i profesjonalna obsługa, jeżeli chodzi o asortyment "jeszcze się taki nie urodził aby wszystkim dogodził" , na pewno gumofilców czy walonków tam nie znajdziemy, ale za to inne markowe obuwie zapewne nas zadowoli.

Data dodania: 02/02/2016

Dodał: Stanisław

Wielkie Tak dla tego sklepu. Po pierwsze za asortyment jaki Panie mają na sklepie, po drugie za rozeznanie i fachowe doradzenie w doborze obuwia, po trzecie za miłą i przyjemną atmosferę. Szczerze polecam i zawsze z przyjemnością tam wracam.

Data dodania: 26/03/2015

Dodał: Marcin

Opinia pozytywna
placówka zamknięta
Nie wiem, czy mogę zaliczyć swoją opinię do kategorii \"pozytywna\" czy \"negatywna\". Chcę wyrazić swoje ogromne niezadowolenie z faktu, że sklep w Arkadach jest likwidowany. Mieszkam w okolicy Arkad i nie będzie mi się chciało jechać na Graniczną.

Data dodania: 16/04/2014

Dodała: Jola

Miła obsługa, Panie pomogły mi w doborze obuwia. Jestem zadowolony z zakupu i mogę sklep polecić.

Data dodania: 10/11/2013

Dodał: Mariusz

Jestem stałą klientką tego sklepu i jeszcze nigdy nie zostałam zlekceważona.Wręcz przeciwnie .Zawsze jestem fachowo obsłużona i z wielką kulturą aż chce sie wracać

Data dodania: 12/09/2012

Dodała: Agnieszka 

Opinia pozytywna
placówka zamknięta
Wspaniała obsługa , Panie profesjonalnie przygotowane do sprzedaży ,personel zasługuje na duże wyróżnienie . Oczywiście polecam wszystkim .

Data dodania: 01/07/2012

Dodała: Alina

Opinia pozytywna
placówka zamknięta
Pierwszy raz robiłam tam zakupy , ale muszę przyznać że sklep i przede wszystkim wspaniała obsługa zrobiły na mnie niesamowite wrażenie. Na pewno tam jeszcze przyjadę .Pozdrawiam wszystkie Panie .

Data dodania: 23/01/2012

Dodała: Anna

Świetny sklep,bardzo miłe Panie i fachowa pomoc.POLECAM !!!

Data dodania: 27/10/2011

Dodał: Adam

Rewelacyjny sklep. Robię tam zakupy od paru miesięcy i zawsze jestem szybko, sprawnie i profesjonalnie obsłużona. Obsługa jest pomocna i zawsze uśmiechnięta, więc nie wiem czego można chcieć więcej. Polecam wszystkim!

Data dodania: 27/09/2011

Dodała: Sylwia

Opinia dotyczy tylko i wyłącznie pewnej pani.Swietny sprzedawca.Bardzo pozytywne podejście do klijeta.Pani wie co robi.Potrafi doradzic i wie jaki model dobrze pasuje dla danego klienta. Sympatyczna i uprzejma. Polecam tego sprzedawce;

Data dodania: 24/09/2011

Dodał: Józef GDA
1 2    Następna strona