Lista sieci - strona główna
Salony i Sklepy Odzieżowe 

 

 

 

Bardzo nie miła obsługa. Panie jakby za karę. Nie odpowiedziały na \"dzień dobry\" a na pytanie o pomoc w wyszukaniu rozmiaru spodni usłyszeliśmy\" nie ma",wychodząc zauważyłam, iż spodnie w poszukiwanym rozmiarze były w sklepie. Radzę zmienić kadrę

Data dodania: 09/01/2018

Dodała: Dorota

Sympatyczna obsługa,pani Pati,obsłużyła mnie fachowo i sprawnie w interesujących mnie zakupach.Dodatkowo poleciła mi (i namówiła) na męską wodę toaletową.To były mile i owocnie spędzone chwile w Waszym sklepie,byłem turystycznie w Pile. Pozdrawiam!

Data dodania: 27/06/2017

Dodał: Jerzy Marcin Szymczak

Bardzo miła i fachowa obsługa. Pani która mnie dziś rano obsługiwała (blondynka) świetnie potrafi dobrać fason spodni. Polecam serdecznie ! ! !

Data dodania: 02/06/2017

Dodała: Kinga

W niedzielę wybrałam się z mężem na zakupy po spodnie, na dzień dobry przywitała mnie bardzo sympatyczna Pani z uśmiechem na twarzy czarna szczuplutka, pomogła mi dopasować spodnie do mojej sylwetki,a nie było to łatwe. Jestem bardzo zadowolona.

Data dodania: 05/10/2016

Dodała: kasia

Panie ekspedientki w czasie pracy chodzą na zakupy do okolicznych sklepów zamiast obsługiwać.

Data dodania: 16/05/2016

Dodał: Adam Niezgoda 

Witam stosunek ceny do jakości ubrań są na 5+, buty też są rewelacyjne z jakością i designe często kupuję naw www.vicino.com.pl mają najlepsze ceny in nie ma problemów jeśli by się coś stało, poza tym to nie tylko sklep internetowy.

Data dodania: 30/08/2015

Dodała: justyna

kupilem tam dziurawa bluze koszulki niechlujnie poszyte wiec nie polecam tego sklepu ,lumpeks nie sklep odradzam . A ceny wysokie

Data dodania: 04/08/2015

Dodał: karol

jak miło odwiedzić sklep big star jak jest nasza pani z rynku!!!! aż się chce kupować!!! pozdrowienia

Data dodania: 10/04/2015

Dodał: eda

Zero życiowego podejścia obsługi sklepu Big Star(Buy&Fly). Odmowa wymiany spodni tego samego fasonu na mniejszy rozmiar.Wmawianie klientowi,że spodnie były noszone,mimo,że nie były.Widać,zadowolenie klienta,w firmie Big Star nie ma żadnego znaczenia.

Data dodania: 11/11/2014

Dodała: ola

nie polecam, przy próbie zwrotu sprzedawca, powiedział parę niemiłych słów, bez żadnego racjonalnego powodu, co mnie nieco zdziwiło zwłaszcza, że nie miało nic wspólnego ze zwrotem. NIE POLECAM

Data dodania: 15/06/2014

Dodał: Marcin
1 2 3 4 5 ...    Następna strona