Lista sieci - strona główna
Salony i Sklepy Odzieżowe 

 

 

 

Sklep super,natomiast Panie,które w nim obecnie pracuja sa poniżej krytyki.Nie miłe,nie sympatyczne,znużone,znudzone oraz wrecz aroganckie podejscie do klienta.

Data dodania: 06/06/2015

Dodała: Justyna

W Carry,kupiłam koszulę i okulary.Reklamówkę włożyłam do torebki,w domu okazało się,że w reklamówce nie ma okularów.Szybko zadzwoniłam do sklepu i zgłosiłam brak okularów,ekspedientka powiedziała,że włożyła okulary,niestety ich nie mam.To draństwo!

Data dodania: 28/03/2015

Dodała: k

Tragiczna obsługa pań ekspedientek! Pracują tam za karę i z łaską, strzelają dziwne, żałosne miny oraz o nic nie można się zapytać, już nie wspominając o sprawdzenie rozmiaru ubrania czy znajduje się na sklepie/magazynie.

Data dodania: 08/12/2014

Dodała: Emilia

Bardzo niemiła i niegrzeczna obsługa w sklepie Carry w Rumi. Panie głośno krytykują Polaków jako klientów, którzy nie układają przez siebie rozłożonych rzeczy. Co przecież jest ich obowiązkiem, skoro podjęły się pracy w sklepie.

Data dodania: 07/12/2014

Dodał: janek

Zła atmosfera pracy!!! nie polecam!

Data dodania: 28/11/2014

Dodała: Ona 

Poza obsługą wszystko ok. Niemiłe panie, może zmęczone (hahaha). Personel porażka. Ubrania super, mój ulubiony sklep, tylko błagam.

Data dodania: 22/07/2013

Dodała: aNNA

BARDZO NIEMIŁA OBSŁUGA,NIE POZWALAJĄ OGLĄDAĆ UBRAŃ. POPRZEDNI ZESPÓŁ BYŁ OK. JEŚLI CHODZI O UBRANIA, TO SĄ NAPRAWDĘ CIEKAWE.

Data dodania: 22/07/2013

Dodała: EDYTA