W połowie grudnia 2017r, umówimy byłem na przegląd techniczny swojego CRV II bo auto w trakcie jazdy wpadało przez krótki moment w wibracje . Diagnoza była - sprężarka .Wydałem 1000 zł. a wibracje zostały .Czyżby mnie naciągnęli na głupie 150 zł. ?

Data dodania: 03/01/2018

Dodał: Rysiek

Tak właśnie powinien wyglądać serwis ASO. Najnowszy i najlepszy sprzęt, mechanicy z dużym doświadczeniem i fachowa oraz pomocna obsługa. Nie musiałem się obawiać o pozostawione auto i miałem rację. Zdecydowanie polecam!

Data dodania: 26/10/2017

Dodał: Łukaszor

Zakupiłem 2 letniego Forda. W dniu zakupu nie otrzymałem książki serwisowej, ale obiecali że doślą. Ponoć zaginęła, obiecali duplikat. Minęło już 5 miesięcy i nic. Pan Szef przestał obierać telefony ode mnie. Nie wierzyć, kombinatorzy, nie polecam.

Data dodania: 22/10/2017

Dodał: Niezadowolony klient

Wizytę w salonie HondaPlaza wspominam dobrze. Nie musiałem długo czekać aby ktoś się mną zajął. Od razu przeszliśmy do oglądania ich oferty w zakresie aut nowych i uzywanych również bardzo chętnie służyli swoją fachową radą, polecam :)

Data dodania: 10/10/2017

Dodał: Jakubir

Serwis HondaPlaza mogę zdecydownie polecić. Mechanicy konkretni i dokładni, a cały serwis jest monitorowany od początku do końca dzięki czemu wiem za co płacę i nie ma czegoś takiego jak zawyżanie cen :)

Data dodania: 02/10/2017

Dodał: Palczyk 

HondaPlaza ma naprawdę świetny serwis. Swoją Hondę Type R zostawiam tylko u nich, bo wiem że będzie w dobrych rękach. Oryginalne częsci na miejscu w magazynie, krótkie terminy realizacji i najwyższa jakość wykonywanych napraw.

Data dodania: 11/09/2017

Dodał: Norbik

Motocykl kupiłem NC750S i serwisuje go HondaPlaza. Na razie byłem na 3 serwisach i wszystko wygląda ok. Ceny nie są złe, a częsci zamienne dostępne od ręki więc też wszystko jest zrobione w dobrym terminie.

Data dodania: 03/09/2017

Dodał: Jankowik

Z serwisu HondaPlaza jestem zadowolony. Szybko zdiagnozowali naprawę, jak na aso nie wyszło wcale tak drogo jak pytałem znajomych oraz terminowa realizacja. Polecam :)

Data dodania: 28/08/2017

Dodał: SebastianW

Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego serwisu Hondy oraz warsztatu samochodowego. Zapewniamy fachową i kompetentną obsługę.Usługi warsztatu wykonywane są na bardzo wysokim poziomie. Cały zespół składa się z nowo zatrudnionych pracowni

Data dodania: 10/08/2017

Dodała: HONDA Atut Car

Rok temu kupiłem u nich Civic tz Ufo od pierwszego właściciela bez wypadkowy . W tym roku miałem zarysowany zderzak pan z ubezpieczalni miernikiem lakieru zbadał auto okazało się że tylne nadkole było malowane

Data dodania: 21/07/2017

Dodał: upiur
1 2 3 4 5 ...    Następna strona