nie sądzę, żeby klienci byli w porządku wobec tam ludzi pracujących...

Data dodania: 25/02/2014

Dodała: Ona

Miałam włamanie i alarm był załączony. Tylko szkoda, że nie zadziałał. Co mam teraz robić? Ktoś potrafi mi pomóc?

Data dodania: 17/12/2013

Dodała: A

Pracuje tam MAX 5 zł na godzinę, a jak trzeba wolne nie dadzą nawet z wyprzedzeniem kilkunastu dni; nie polecam tam pracować...

Data dodania: 11/09/2013

Dodał: mikolaj

poznałem tę firmę jakiś rok temu, kiedy ich handlowiec zgłosił się do mnie z ofertą ochrony mojej firmy. Po kilku rzeczowych! rozmowach dopasowałem ofertę, doradzono mi kilka fajnych rozwiązań i do dziś bardzo dobrze współpracuje mi się z nim!

Data dodania: 28/11/2011

Dodał: Kamil

Teraz ta siedziba jest już chyba na Poloneza przeniesiona. Tam przynajmniej miałem okazję być kilka razy przed podpisaniem umowy. Firmę sobie chwalę. Zawsze są na czas jak są potrzebni. Bardzo fachowo założyli mi w domu całą instalację alarmową.

Data dodania: 18/11/2011

Dodał: Radosław 

W mojej firmie brama jeszcze jest :) a tak na serio, to na razie jestem zadowolony z ich ochrony. Patrole robią podjazdy regularnie, jak dzwonię do koordynatora to zawsze jest uprzejmy i zorientowany w moim temacie. Oby tak trzymali to będzie ok!

Data dodania: 26/10/2011

Dodał: Sebek

W czasie gdy byliśmy na weselu do naszego mieszkania włamało się dwóch gówniarzy. Na szczęście Juwentus złapał ich gdy wychodzili z mieszania, czekali na nas aż wrócimy a policja zabrała drani. :)

Data dodania: 23/10/2011

Dodał: Artur

korzystam z usługi lokalizacji firmy Juwenus, urządzenia zostały zamontowane należycie, instalatorzy bardzo w porządku, chętni do pomocy. Raporty z monitoringu są czytelne. Uczciwa firma, dla mnie ok

Data dodania: 30/09/2011

Dodał: Robert

według mnie jedna z lepszych firm ochroniarskich w kraju, porządnie zorganizowani, patrole zawsze na czas, obszerna oferta, stała kontrola, więcej chyba nie trzeba zachwalać. bardzo pozytywnie oceniam współpracę z nimi, polecam

Data dodania: 14/07/2011

Dodał: kaszor

Człowiek z ochrony,który jest na rannej zmianie od 24.05.10r,jest kompletnie nie odpowiedzialny oskarżył pracownika o kradzież rękawiczek.Rękawiczki były używane właśnie w jego pracy brudne i dziurawe noszone w plecaku cały tydzień.Sprawa trafi NIK.

Data dodania: 25/05/2010

Dodał: Paweł
1 2    Następna strona