SantanderUlica: Pl. Solny 16
50-062, Wrocław

województwo dolnośląskieStrona www: http://www.santanderconsumer.pl

 

Kontakt

Santander Consumer Bank

Sekretariat Biura Zarządu

Tel. 071 / 374 85 99

Fax 071 / 374 85 00

Ocena dla sieci Santander

Ocena sieci

Poznaj opinie o placówkach sieci Santander


Opis sieci

Santander Consumer Bank S.A. należy do Grupo Santander Central Hispano jednej z najwiekszych grupy finansowej w Hiszpanii i na świecie. Grupo Santander należy do pierwszej dziesiątki wśród największych banków świata, posiada 150 lat tradycji i jest obecna na 5 kontynentach.

Santander Consumer Bank realizuje w Polsce strategię swojego głównego inwestora – Santander Consumer. Przynależność do silnej i doświadczonej na rynkach lokalnych instytucji stwarza Santander Consumer Bank doskonałe warunki rozwoju.

Santander Consumer Bank jest instytucją zaufania publicznego oraz posiada Certyfikat stosowania się do zasad dobrych praktyk.

W ofercie banku znajdują się kredyty mieszkaniowe i samochodowe oraz kredyt gotówkowy, kredyt konsolidacyjny i pożyczka hipoteczna, a także karty kredytowe. Bank prowadzi również sprzedaż programów inwestycyjnych.

Santander Consumer Bank zapewnia pełną dostępność do swoich usług. Klienci obsługiwani są w sieci własnych filii banku oraz przez jego partnerów - w salonach czy komisach samochodowych oraz w punktach obrotu nieruchomościami.

Wielkość sieci

Sieć Santander posiada 351 placówki (oddziały), w 281 miastach, we wszystkich województwach w Polsce.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
3.
ul. Rynek Zygmunta Augusta 40, 16-300 Augustów
1 2 3 4 5 ...    Następna strona 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Santander

Pracownicy(oczywiście niektórzy)w sposób bardzo ostry i tonem wręcz zastraszającym prowadzą rozmowę z klientem. Proszę sprawdzić nagrania rozmów i zastanowić się nad dalszą współpracą z takimi pracownikami.Pozdrawiam i życzę dobrego wizerunku.

Data dodania: 03/09/2015

Dodała: Danuta

NIGDY nie bierzcie w tym banku czegokolwiek. Ukryte koszty kredytów. Raty kredytu miały być w tej samej wysokości, otrzymałam harmonogram spłat, potem okazało się, że raty zmieniają się co miesiąc...

Data dodania: 18/11/2014

Dodała: yeneffer

w trakcie kredytu podnieśli oprocentowanie, nie informując o tym, z niedopłaty 9 pln - zrobili koszty windykacji, razem musiałem zapłacić 137pln !!!

Data dodania: 10/02/2014

Dodała: MARIUSZ

Nie polecam tego banku!!!

Data dodania: 21/10/2013

Dodał: T.

Po spłaceniu całego kredytu powiadomili mnie, że powstała nadpłata i mam ją sobie w dowolnym oddziale banku odebrać jestem mile zaskoczona, bo spłacałam raty tak jak wyliczyli więc bardzo polecam, są uczciwi skoro chcą mi oddać pieniążki.

Data dodania: 10/06/2013

Dodała: violetta


Zobacz wszystkie opinie o placówkach sieci Santander