Scan HolidayUlica: Wołoska 7
02-672, Warszawa

województwo mazowieckieStrona www: https://www.scanholiday.pl

 

Kontakt

Scan Holiday TUI Poland Sp. z o.o.

Tel. 022 / 874 57 27

Fax 022 / 874 57 30


Opis sieci

Scan Holiday należy do jednego z największych w Europie koncernu turystycznego TUI AG z Niemiec. TUI AG skupia 75 firm turystycznych wysyłających 22 miliony klientów rocznie, posiada 2 linie lotnicze z 88 samolotami i 270 hoteli na całym świecie.

Firma posiada zaświadczenie o wpisie do rejestru organizatorów turtystyki i pośredników turystycznych Województwa Mazowieckiego pod nr. 726 oraz gwarancję ubezpieczeniową organizatora turystyki, wystawioną przez DRS (Deutscher Reisepreis-Sicherungsverein VVaG) z siedzibą w Monachium.

W cenę wakacji ze Scan Holiday zawsze wliczony jest pakiet ubezpieczeniowy
(NW i KL), hotele Scan Holiday są regularnie kontrolowane pod względem bezpieczeństwa, a podróż odbywa się za pośrednictwem linii lotniczych, które spełniają wszystkie międzynarodowe standardy bezpieczeństwa.

Nad komfortem i bezpieczeństwem pobytu za granicą czuwają polskojęzyczni rezydenci dostępni 7 dni w tygodniu przez całą dobę. Ponadto w hotelach znajdują się polskojęzyczne tablice i książki informacyjne. Wycieczki także odbywają się często z polskojęzycznym przewodnikiem.

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Scan Holiday