WartaUlica: Chmielna 85/87
00-805, Warszawa

województwo mazowieckieStrona www: http://www.warta.pl

 

Kontakt

TUiR Warta S.A.

Tel. 022 / 581 01 00

Fax 022 / 581 13 74

TUnŻ Warta S.A.

Tel. 022 / 534 11 00

Fax 022 / 534 13 00

Ocena dla sieci Warta

Ocena sieci

Poznaj opinie o placówkach sieci Warta


Opis sieci

Grupa Ubezpieczeniowo - Finansowa WARTA oferuje ubezpieczenia majątkowe, osobowe i komunikacyjne, polisy na życie, ubezpieczenia emerytalne i programy inwestycyjne, łączy produkty i usługi poszczególnych spółek, a swoje produkty kieruje zarówno do osób indywidualnych, jak i firm. Należą do niej m.in. TUiR WARTA i TUnŻ WARTA.

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. jest jedną z największych i najstarszych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Akcjonariuszem TUiR WARTA jest belgijska Grupa KBC.

Towarzystwo działa na obszarze całej Polski dysponując siecią prawie sześciu tysięcy sprzedawców. Jednostki terenowe korzystają z własnej sieci agentów, a także z usług multiagentów i brokerów.

Ubezpieczenia Warty sprzedawane są również poprzez sieć placówek partnera biznesowego - Kredyt Banku. WARTA i Kredyt Bank są prekursorem na polskim rynku usług bancassurance - tj. łączenia produktów bankowych i ubezpieczeniowych przy wykorzystaniu sieci sprzedaży obu firm.

Domeną działalności firmy są ubezpieczenia majątkowe i osobowe, a jej oferta kierowana jest do bardzo szerokiej grupy klientów indywidualnych i korporacyjnych, i obejmuje ponad 160 produktów. Towarzystwo jest też liderem w ubezpieczeniach morskich i lotniczych.

Klientom indywidualnym oferuje m.in. ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowo-turystyczne i odpowiedzialności cywilnej, firmom działającym w różnych branżach - specjalistyczną i kompleksową ochronę ubezpieczeniową, zgodną ze standardami Unii Europejskiej, a oferta dla przedsiębiorstw zawiera zarówno produkty all risks dla dużych podmiotów gospodarczych, jak i pakiety dla małego i średniego biznesu. Kompleksowa oferta zawiera zestaw produktów chroniących mienie, działalność oraz finanse firmy.

WARTA posiada całodobowe Centrum Alarmowe, a stałym klientom oferuje Kartę Klubu Klienta.

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie WARTA S.A. posiada w swojej ofercie tradycyjne polisy oraz ubezpieczenia z funduszem, które kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm.

Podobnie jak TUiR działa na obszarze całej Polski i korzysta z takich samych kanałów dystrybucji oraz współpracuje z Kredyt Bankiem.
Największym akcjonariuszem spółki jest Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A.

Wielkość sieci

Sieć Warta posiada 313 placówki (oddziały), w 222 miastach, we wszystkich województwach w Polsce.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
4.
ul. Wojska Polskiego 36D, 77-100 Bytów
8.
ul. Pl. Słowiański 18/28, 82-200 Malbork
9.
ul. Morskiego Dywizjonu Lotniczego 11A, 84-100 Puck
22.
ul. Księcia Janusza 1, 18-400 Łomża
23.
ul. Rynek Zygmunta Augusta 16, 16-300 Augustów
1 2 3 4 5 ...    Następna strona 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Warta

Dlaczego nr telefonu jest nie aktualny.

Data dodania: 03/08/2017

Dodał: antoni

bardzo solidna firma

Data dodania: 20/03/2017

Dodała: mciesielska@vp.pl

obsługa do bani z łaski zrób sobie sam internetowo tak radzą to za co biorą kase urzędasy

Data dodania: 03/03/2017

Dodała: jaro

Brak kompetencji. Od mojego 77 letniego ojca pobrana została składka ubezp., która nie wiadomo gdzie trafiła. Teraz ojciec jest straszony wpisem do rejestru długów, sprawą sądową i komornikiem,mimo tego że kilkakrotnie przedstawiał już dowód wpłaty

Data dodania: 23/02/2017

Dodała: ana

SUPER OBSŁUGA !!!!!!

Data dodania: 30/11/2016

Dodał: KLIENT


Zobacz wszystkie opinie o placówkach sieci Warta