Express PodlaskiUlica: Dolistowska 1A
15-197, Białystok

województwo podlaskieStrona www: http://www.exp.com.pl

 

Kontakt

Express Podlaski Sp. z o.o.

Tel. 085 / 664 94 98

Fax 085 / 664 94 73

Ocena dla sieci Express Podlaski

Ocena sieci

Poznaj opinie o placówkach sieci Express Podlaski


Opis sieci

Express Podlaski, należący do makroregionalnych dystrybutorów Emperia Holding jest czołowym przedsiębiorstwem na rynku handlu hurtowego artykułami nabiałowo - tłuszczowymi w Polsce. Jest to firma o stabilnej pozycji na rynku, perspektywiczna i dynamicznie rozwijająca się. Istnieje od 1993 roku.

Firma obejmuje swoim zasięgiem województwa: podlaskie, warmińsko - mazurskie, mazowieckie i łódzkie, posiada 11 oddziałów, zatrudnia ponad 350 pracowników oraz współpracuje z grupą około 6 000 klientów.

Express Podlaski jest jednym z największych dystrybutorów w Polsce w zakresie produktów takich firm jak: SM Mlekpol, Zott, Hochland, Unilever, Danone, Bacha, Piątnica, Olvit, Raisio, Nutricia, Kruszwica, Somlek, Mlekovita.

Firma posiada ponadto własną markę Dr Milk, obejmującą konfekcjonowane sery żółte porcjowane oraz plastrowane, masła i mixy maślane, śmietany homogenizowane, sery żółte w blokach typu holenderskiego i ementalskiego oraz twarogi.

Express Podlaski od 2002 roku dysponuje nowoczesnym magazynem dystrybucyjnym w Białymstoku o łącznej powierzchni około 2 000 m2, z czego ponad 1 500 m2 zajmuje powierzchnia magazynowa, z nowoczesnym ciągiem chłodniczym, zapewniającym niezbędne warunki do przechowywania produktów nabiałowych i tłuszczowych.

Dobrze rozwinięte zaplecze logistyczne umożliwia skuteczną i terminową realizację dostaw produktów. Poszczególne oddziały połączone są siecią komputerową, co zapewnia szybki i skuteczny przepływ informacji oraz umożliwia profesjonalną i obsługę klientów.

Wielkość sieci

Sieć Express Podlaski posiada 11 placówki (oddziały), w 10 miastach, z 4 województw.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
4.
ul. Poznańska 36 , 18-400 Łomża
7.
ul. Grota Roweckiego 7, 06-500 Mława
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Express Podlaski

Bardzo miło i przyjemnie podróżować taborem Podlasie express.

Data dodania: 21/03/2013

Dodał: zbimi

Bałagan to mało powiedziane

Data dodania: 04/09/2011

Dodała: Marta N-wska

wieczny bałagan...

Data dodania: 19/10/2008

Dodał: niki


Zobacz wszystkie opinie o placówkach sieci Express Podlaski