Wszystko w jak najlepszym porządku . Bardzo miła i sympatyczna obsługa. Przede wszystkim bardzo recepcjonistki . Tak trzymać .

Data dodania: 13/02/2012

Dodał: devi

Rewelacyjna obsługa, lekarze bardzo kompetentni w pełni zaangażowani, profesjonalne podejście, doskonała organizacja, przepływ informacji, dziękuje neurologom i ortopedzie za poświęcony mi czas i okazaną troskę oraz trafne diagnozy.POLECAM

Data dodania: 01/12/2011

Dodała: am

Opinia pozytywna
placówka zamknięta
Miła, fachowa pomoc pań pielęgniarek, sympatyczna obsługa recepcji i niezawodność lekarzy, według mnie najlepsza placówka w warszawie.

Data dodania: 06/11/2011

Dodała: kwiatek12

Opinia pozytywna
placówka zamknięta
MIŁA OBSŁUGA,ZROZUMIENIE U LEKARZA,FACHOWA POMOC I OD RĘKI NA KTÓRA JESTEŚ, ZAPISANA TO JESTEŚ PRZYJĘTA, SUPER BO NIE TRZEBA CZEKAĆ POD DRZWIAMI,I ZAPUSZCZAĆ KAŻENIE SUPER OPIEKA. POLECAM MI URATOWALI ŻYCIE UCIEKŁAM,GRABARZOWI POD ŁOPATY. :)

Data dodania: 05/08/2010

Dodała: Joanna

Opinia pozytywna
placówka zamknięta
Profesjonalna obsługa, wizyta odbyła się o godzinie o której była umówiona (nie musiałam kwitnąć z dzieckiem w poczekalni), bardzo sympatyczni i rzeczowi lekarze) Polecam !!!

Data dodania: 07/06/2010

Dodała: Magda 

Opinia pozytywna
placówka zamknięta
Osobiście polecam pani dr.Ewe , super laryngolog.Wyleczyła mnie z chorób z którymi nie mogli sobie poradzić inni lekarze.Pozdrawiam cieplutko .

Data dodania: 16/03/2010

Dodał: Marcin

Opinia pozytywna
placówka zamknięta
Fachowa opieka,lekarze udzielają 100 procentowej informacji na temat choroby,formy leczenia,objawów,przyczyn choroby itd. Pracownicy recepcji bardzo mili i kompetentni.

Data dodania: 29/12/2009

Dodała: rozowa

Opinia pozytywna
placówka zamknięta
Zawsze miła obsługa. Byłam pacjentką w innych placówkach Medicover-u, np. na Bitwy Warszawskiej czy przy ul.17-stycznia. Tylko na klinice na Ursnowie mogę POGRATULOWAĆ TAKIEGO PERSONELU -

Data dodania: 29/07/2009

Dodała: Basia