Opinia negatywna
placówka zamknięta
Placówka niedoinwestowana aż dziwne ,że to medicover . Rotacja wśród kadry terapeutów . Nawet się nie można przyzwyczaić do profesjonalnej obsługi.

Data dodania: 29/09/2011

Dodała: pacjent

Nie polecam. Lekarze leczą ostre infekcje ibupromem albo jeżeli już to pytaja pacjenta czy przepisać antybiotyk. Przepraszam ale ja nie jestem lekarzem i wydaje mi sie, że o tym czy konieczny jest antybiotyk to własnie lekarz powinien zadecydować.

Data dodania: 05/08/2011

Dodała: Ania

Jedna z pielęgniarek jest niesympatyczna i nie pasuje do tej całej reszty. Pozostali pracownicy robią dobre wrażenie. Na korytarzu mogłoby nie być tych sztucznych kwiatów na których zbiera się kurz.

Data dodania: 21/07/2011

Dodał: edward

Opinia negatywna
placówka zamknięta
Lekarz, który mnie leczył - nie potrafił rozpoznać choroby, o mało w szpitalu nie wylądowałem, no i musiał bym podac medicover do sądu. Na szczescie w nieszczesciu poszedłem do normalnego lekarza z NFZ. NIE POLECAM MEDICOVER !

Data dodania: 05/02/2011

Dodał: pacjent

Opinia pozytywna
placówka zamknięta
MIŁA OBSŁUGA,ZROZUMIENIE U LEKARZA,FACHOWA POMOC I OD RĘKI NA KTÓRA JESTEŚ, ZAPISANA TO JESTEŚ PRZYJĘTA, SUPER BO NIE TRZEBA CZEKAĆ POD DRZWIAMI,I ZAPUSZCZAĆ KAŻENIE SUPER OPIEKA. POLECAM MI URATOWALI ŻYCIE UCIEKŁAM,GRABARZOWI POD ŁOPATY. :)

Data dodania: 05/08/2010

Dodała: Joanna 

Opinia pozytywna
placówka zamknięta
Profesjonalna obsługa, wizyta odbyła się o godzinie o której była umówiona (nie musiałam kwitnąć z dzieckiem w poczekalni), bardzo sympatyczni i rzeczowi lekarze) Polecam !!!

Data dodania: 07/06/2010

Dodała: Magda

Opinia pozytywna
placówka zamknięta
Osobiście polecam pani dr.Ewe , super laryngolog.Wyleczyła mnie z chorób z którymi nie mogli sobie poradzić inni lekarze.Pozdrawiam cieplutko .

Data dodania: 16/03/2010

Dodał: Marcin

Opinia negatywna
placówka zamknięta
Zanim dodzwoniłam się żeby umówić się na wizytę minęły dwa dni. Na wysłuchiwanie automatycznej sekretarki straciłam ok 10 zł :/ nie podoba mi się to że trzeba od razu podawać wszystkie swoje dane, nie wiedząc czy będzie wolny termin :/

Data dodania: 11/03/2010

Dodała: Joanna

Opinia pozytywna
placówka zamknięta
Fachowa opieka,lekarze udzielają 100 procentowej informacji na temat choroby,formy leczenia,objawów,przyczyn choroby itd. Pracownicy recepcji bardzo mili i kompetentni.

Data dodania: 29/12/2009

Dodała: rozowa

Opinia pozytywna
placówka zamknięta
Zawsze miła obsługa. Byłam pacjentką w innych placówkach Medicover-u, np. na Bitwy Warszawskiej czy przy ul.17-stycznia. Tylko na klinice na Ursnowie mogę POGRATULOWAĆ TAKIEGO PERSONELU -

Data dodania: 29/07/2009

Dodała: Basia
Poprzednia strona    1 2 3 4    Następna strona