Duże Centrum Medyczne, w którym załatwisz wszystko - rodzinnego, specjalistów, badania, aptekę. Lekarze różni, ale ogólnie jestem zadowolony, rejestracja trochę jak na kasie, ale to nie one leczą. Polecam - na pewno najlepsi w okolicy.

Data dodania: 05/02/2018

Dodał: Michał

Będąc w nagłej potrzebie pomocy lekarskiej znalazłem kontakt do dr Banasiuka i stanowczo tego nie żałuje bo Pan doktor pomógł mi niemalże natychmiastowo i od tamtego czasu zgłaszam sie do niego regularnie.

Data dodania: 14/12/2017

Dodał: Olalalalalala

Badanie profesjonalne ,szczegółowe.Duża wiedza oraz doświadczenie doktora Banasiuka powoduje, iż pacjent czuje, że jest w dobrych rękach . Serdecznie polecam.

Data dodania: 12/12/2017

Dodał: Klaudiuusz

Lekarze w placowce Nasz Lekarz sa bardzo dobrzy. Osoby z rejestracji sa nieprzyjemne, zimne , nieprzyjazne, niecfhetne do rozwiazania problemow. CITOMED niebo ! Nasz Lekarz koszmar

Data dodania: 25/09/2017

Dodała: pacjent

Miałam wiele problemów związanych z alergią i ciągle trafiałam źle albo na leki albo na lekarzy. W końcu Pan doktor pokierował tak moim leczeniem że pozbyłam się uciążłiwych problemów zdrowotnych. Polecam

Data dodania: 20/09/2017

Dodała: Ewelina Zys 

Świetny Pan doktor, uczęszczam do niego od 2 lat i moim zdaniem jest jednym z lepszych lekarzy w rejonie Lubonia. Na prawdę polecam zero problemów z dostaniem się do doktora oraz ceny też nie są rażące.

Data dodania: 20/09/2017

Dodała: Kasia Kałuża

Doktor Jan Banasiuk to najlepszy lekarz rodzinny, jakiego znam - moje dzieciaki są dosyć chorowite, mają to po mnie, ale Pan Doktor zawsze trafnie postawi diagnozę i sprawnie stawia nas na nogi.

Data dodania: 19/09/2017

Dodał: Jurand

Potrzebowałem szybkiej obsługi na poziomie, dokładnie to otrzymałem - jestem w pełni zadowolony, w sprawie badań do pracy tylko do doktora Banasiuka!

Data dodania: 19/09/2017

Dodał: Kitowiec

Nigdy w życiu nie spotkałam się z takim brakiem szacunku do pacjenta od strony lekarza..

Data dodania: 12/09/2017

Dodała: Kate

Zdecydowanie na NIE! Po czasie godzinnego oczekiwania na dotarcie do biurka recepcji (przede mną 7 osób) dowiedziałam się ze neurolog wyszedł. Zaproponowano mi konsultację internisty (!). Brak organizacji i poszanowania pacjenta

Data dodania: 07/09/2017

Dodała: Agata
1 2 3 4 5 ...    Następna strona