bardzo mile sympatyczne panie w rejestracji duży wybór lekarzy często korzystam z pomocy wielu lekarzy którzy są bardzo kompetentni mili pomocni jak również z różnych badan polecam

Data dodania: 08/08/2017

Dodała: miriam

Skoro masz konto, to masz tam historię rezerwacji! Sama byłam dwukrotnie w analogicznej sytuacji, ale wiedziałam że się zapisałam! Poprosiłam o sprawdzenie tego i nie mieli wyjścia, musieli mnie przyjąć. Ty pewnie spuściłaś głowę i masz :)

Data dodania: 06/02/2015

Dodała: Mercia

Jestem zadowolona z tej placówki zwłaszcza po remoncie rejestracji. Nie czuć tego tłoku jaki panował w korytarzu. Mogliby jeszcze odmalować resztę przychodni bo jest podstarzała na tle innych. Ogólnie polecam.

Data dodania: 12/01/2015

Dodała: Monika

Dodzwonić się bardzo trudno, ale jak byłem ostatnio na miejscu to widziałem dlaczego. Bardzo duża kolejka jest. Cenie sobie zapisy na godzinę i nie czekanie od rana, ale panie powinny mieć centrale telefoniczną, żeby odbierały telefony.

Data dodania: 04/12/2014

Dodał: Adam

Zawsze przyjeżdżam na rehabilitacje tutaj. Bardzo lubię obsługę, dziewczyny profesjonalnie podchodzą do pacjentów. Drażnią kolejki bo człowiek nie ma czasu na nic, ale tego chyba nie unikniemy idąc nawet prywatnie! Polecam

Data dodania: 17/11/2014

Dodał: Andrzej R. 

Lekarze medycyny pracy pracują do 17, ale jak jest duża kolejka to panie mówią, że lekarz już nie przyjmie. Sam byłem w takiej sytuacji. Kto nie przyjdzie rano, tylko później - musi się liczyć, że badania przeciągają się w czasie. Przerabiałem to:)

Data dodania: 23/10/2014

Dodał: tak Stachu

SUPER OBSŁUGA I LEKARZE

Data dodania: 10/10/2014

Dodała: ANNA SAWICKA

Tak jak poprzednik, dla mnie Luxmed jest najlepszy. Na radziwiłłowskiej mają najlepsze pielęgniarki w laboratorium, wyniki są zawsze szybko o na czas

Data dodania: 30/09/2014

Dodała: Weronika

A dla mnie Luxmed jest najlepszą prywatną przychodnią. Chodziłam do wielu i nie spotkałam się z tak miłą i kompetentną obsługą w żadnej innej przychodni niż w Luxmedzie.

Data dodania: 08/09/2014

Dodała: Alicja Wnuk

A dla mnie Luxmed jest najlepszą prywatną przychodnią. Chodziłam do wielu i nie spotkałam się z tak miłą i kompetentną obsługą w żadnej innej przychodni niż w Luxmedzie.

Data dodania: 08/09/2014

Dodała: Alicja Wnuk
1 2 3 4 5 ...    Następna strona