Pijalnie Czekolady WedlaUlica: Ostrobramska 101
04-041, Warszawa

województwo mazowieckieStrona www: http://www.wedelpijalnie.pl

 

Kontakt

Pijalnie Czekolady Wedla

Tel./Fax: 0 22 / 465 65 18

Ocena dla sieci Pijalnie Czekolady Wedla

Ocena sieci

Poznaj opinie o placówkach sieci Pijalnie Czekolady Wedla


Opis sieci

E. Wedel jest najstarszą marką czekoladową w Polsce i jedną z najstarszych polskich marek. Pijalnie Czekolady Wedel mają wyłączne prawo do dysponowania marką Wedel we wszelkich związanych z gastronomią rozwiązaniach.

Pijalnie tworzą sieć lokali oferujących 17 rodzajów gorących i zimnych czekolad do picia, szeroką gamę  pralin oraz desery, lody, kawy i herbaty. W sumie ich asortyment liczy około 500 pozycji.

Wszystkie produkty wytwarzane są według oryginalnych receptur Maestra Janusza Profusa. Czekolady do picia tworzone są na bazie czekolady białej, mlecznej i gorzkiej, unikatowe praliny produkowane są tylko z naturalnych składników, a wedlowskie desery są ręcznie dekorowane.

W ramach sieci działa około 20 sklepów własnych i franczyzowych zlokalizowanych na terenie Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Białegostoku, Łodzi, Sopotu, Nałęczowa i Gdańska o średniej powierzchni sprzedaży 140 m2, zatrudniających w sumie około 140 osób.

Wielkość sieci

Sieć Pijalnie Czekolady Wedla posiada 16 placówki (oddziały), w 8 miastach, z 7 województw.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
1.
ul. Bohaterów Monte Cassino 36, 81-704 Sopot
12.
ul. al. Jana Pawła II 82, 00-175 Warszawa
13.
ul. Aleje Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Pijalnie Czekolady Wedla

mila obsługa

Data dodania: 10/03/2016

Dodał: bielszczanin m

Zgadzam się z negatywną opinią. Ponadto: brudne stoliki, brudna podłoga, niemiła obsługa. Zamówiłem czekoladę z wiśniami - jedna wisienka zmrożona, reszta to jakiś bełt, przesłodzony syrop. Zdecydowanie nie polecam. Nigdy więcej!!!

Data dodania: 11/08/2015

Dodał: Adam

Na obsługę trzeba długo czekać, czekolada klasyczna -cena do jakości duży minus. Klasyczna czekolada o pojemności 140 ml smakuje jak rozcieńczona czekolada z kakao. Nie polecam tej placówki, lepiej wybierzcie karmello, gdzie czekolada jest czekoladą.

Data dodania: 11/02/2014

Dodał: mick

Odwiedziłam Pijalnię Czekolady w sobotę 13 lipca i w niedzielę 14 lipca. Bardzo byłam zaskoczona, że w tego typu lokalu są natrętne muchy, nie ma żadnych świec owadobójczych, okna pozamykane, ogólnie nieświeżo. Obsługa niemiła. Nie polecam!!

Data dodania: 15/07/2013

Dodała: Amanda

nasza kolejna wizyta w pijalni czekolady..i ostatnia zarazem, bezczelny sposób potraktowania małego dziecka, ale chętnie wzięty napiwek przez Panią z obsługi a do tego zlekceważenie i udawanie, że nas tam nie ma...

Data dodania: 01/06/2013

Dodała: meg


Zobacz wszystkie opinie o placówkach sieci Pijalnie Czekolady Wedla