Spiżarnia-Tradycyjne PrzysmakiUlica: Ostrobramska 75C/47
04-175, Warszawa

województwo mazowieckieStrona www: http://spizarnia.net.pl

 

Kontakt

Spiżarnia – Tradycyjne Przysmaki

Tel. 022 / 611 78 89

Kom. 0 607 348 918


Opis sieci

Spiżarnia – Tradycyjne Przysmaki to firma oferująca prawdziwie tradycyjne i smaczne polskie produkty, w tym wyroby własnej marki Spiżarnia. Produkty wytwarzane są przez niewielkie rodzinne firmy w oparciu o stare sprawdzone receptury z surowców pochodzących z ekologicznie czystych regionów Polski.

Produkty marki Spiżarnia dostępne są poprzez sieć sklepów własnych firmy zlokalizowanych w hipermarketach Real w Warszawie i w dużych centrach handlowych, witrynę internetową oraz w dobrych warszawskich sklepach i sklepie wolnocłowym Keraniss na międzynarodowym lotnisku Okęcie.

W ramach sieci własnej, która powstała w 2002 roku, działa kilka sklepów o średniej powierzchni sprzedaży 20-50 m2 oferujących szeroki asortyment wędlin i przetworów mięsnych, pieczywa, domowych konfitur, miodów, marynat, domowych soków, eliksirów i nektarów, słodyczy, herbatek owocowych, przypraw, nalewek i miodów pitnych, wódek, win, piw oraz koszy produktowych i upominkowych. W sumie asortyment liczy około 300 pozycji.

Wielkość sieci

Sieć Spiżarnia-Tradycyjne Przysmaki posiada 2 placówki (oddziały), w 1 mieście, w jednym województwie.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Spiżarnia-Tradycyjne Przysmaki