Produkty w miarę dobre, choć ja nie wierzę w to \"eko\", obsługa świetna.

Data dodania: 20/12/2013

Dodała: Kakao

Jedzenie pierwsza liga!

Data dodania: 26/10/2013

Dodała: xXx

Bardzo miło i smacznie, danie pyszne.

Data dodania: 26/05/2013

Dodała: anna

Obsługa traktuje klienta jak zło konieczne. Na zadawane pytania odpowiada lakonicznie i nieprzyjemnie. Bardzo niechętna do współpracy. A poruszony w jednym komentarzu problem niewystarczającej ilości pracowników da się rozwiązać zatrudniając kogoś.

Data dodania: 15/02/2013

Dodał: krzysztof

jedzenie jest bez smaku tylko wyglądem mnie skusiło ale nie jest warte tych pieniędzy wolę sam sobie gotować w domu niż napychać kieszeń właścicielowi. lepiej tam nic nie jedzcie nie warto znam lepsze miejsca.

Data dodania: 23/09/2012

Dodał: antoni 

często sama wpadam na obiadek i w green way zawsze czeka na mnie miła obsłua która chętnie doradzi i zachęci do nowości. Jedzonko smakowite, lokal przytulny z relaksującą muzyczką w tle. Zdecydowanie polecam

Data dodania: 21/09/2012

Dodała: iryss

Bylam dwa razy i dwa razy sie zawiodlam. Jedzenia bylo malo w porownaniu do innych greenwayow, zaluja nawet surowki. Do tego wygladalo i smakowalo nieswiezo. Calosci dopelniaja panie sprzedajace, ktore sa bardzo niemile. Mozna sie zrazic..

Data dodania: 26/07/2012

Dodała: Marta

Jedzenie podane szybko, szpinak miał kolor czarny, suche sórówki, wszystko nieświeże, obsługa nijaka. nie dałam zjeść całego posiłku bo był okropny.nie polecam na ul.długiej !!

Data dodania: 30/05/2012

Dodała: dumdumdum

Obsługa jest bardzo miła i profesjonalna. pomyślcie jeszcze o tym skąd bierze się niemiła obsługa-może to wy jesteście upierdliwi?a może mają już dość harówki-dziś był przykłąd-3 osoby na cały market

Data dodania: 19/03/2012

Dodała: edi

Lokal odwiedziłam kilka razy, za każdym razem pozostawał niesmak. Człowiek wchodzi do baru z nadzieją, że zje coś świeżego i innego, ale niestety gdy coś wybierze to okazuje się, że tego nie ma i jest zmuszony wybrać coś na co nie miał ochoty.

Data dodania: 24/02/2012

Dodała: rose
1 2 3    Następna strona