Kompetentna firma, doradcy solidni i fachowi, w wielu sprawach mi pomogli...

Data dodania: 16/03/2011

Dodała: klient

Całkowity brak kompetencji i profesjonalizmu pracowników tej firmy, jest poprostu nie do przyjęcia.

Data dodania: 03/03/2011

Dodał: dampad

Ta firma to jakaś kolosalna pomyłka. Pracująca tam pani od kilku miesięcy przez brak kompetencji nie potrafiła załatwić kredytu. Nie odbierała telefonu, unikała spotkań, zbywała wielkimi obietnicami.

Data dodania: 01/03/2011

Dodał: tolek

W TYM BIURZE ZAŁATWIŁAM WSZYSTKIE FORMALNOŚCI Z ZAKUPEM MIESZKANIA. TU TEŻ OTRZYMAŁAM KREDYT NA JEGO REMONT. POLECAM SERDECZNIE WSZYSTKIM MIESZKAŃCOM KŁODZKA.

Data dodania: 10/02/2011

Dodała: Agnieszka

Chamska firma,. Działa na zasadzie werbowania niedoszłych stażystów którym każą ze swoich znajomych robić klientów. Kiedy dochodzi do podpisania umowy, jej treść jest skandaliczna i wiąże się z wystawieniem weksla in blanko

Data dodania: 19/11/2010

Dodała: były pracownik 

Jestem zadowolony z pomocy jaka uzyskałem od Pań w słupskim AZ finanse.Pomogły mi uzyskać kredyt , rozwiązały moja zawiłą sytuację , były zawsze uśmiechnięte i miłe. Do tego pomogły tez moim znajomy przy kredycie na dom. Polecam wszystkim !

Data dodania: 21/02/2010

Dodał: Mariusz

Tragedia!! Od 2 miesięcy nie moge uzyskac żadnej sensownej informacji na temat moich staran o kredyt mieszkaniowy. Nie poskładali wniosków na czas /30 dni!!!!/, brak informacji etc. Sama to załatwiłam. Odradzam tą firmę.

Data dodania: 09/12/2009

Dodała: Gość

Fachowa pomoc w finansach domowych od kilku lat, szczerze polecam ta firmę. Kredyt otrzymałem bez problemu.

Data dodania: 21/08/2009

Dodał: Piotr

Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem do takiego biura doradztwa. Pewna Pani załatwiła mi bardzo korzystny kredyt hipoteczny. Wcześniej próbowałem samodzielnie załatwiać w kilku bankach bez skutku. Serdecznie polecam

Data dodania: 13/08/2009

Dodał: Roman

Nie polecam!! Nierzetelna i niekompetentna obsługa! szczególnie jeden pan. Nie informuje o wszystkich kosztach, opłatach itp. Obiecuje zysk, obiecuje opiekę nad środkami finansowymi, ale po podpisaniu umowy za jego pośrednictwem umywa ręce.

Data dodania: 05/08/2009

Dodał: Gość
1 2    Następna strona