Money ExpertUlica: Nowogrodzka 47A
00-695, Warszawa

województwo mazowieckieStrona www: http://www.moneyexpert.pl

 

Kontakt

Money Expert S.A.

Infolinia: 0 801 706 000

Ocena dla sieci Money Expert

Ocena sieci

Poznaj opinie o placówkach sieci Money Expert


Opis sieci

Firma Money Expert prowadząca działalność w zakresie doradztwa finansowego posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów 18 banków i sukcesywnie ją rozwija o kolejne, starannie wyselekcjonowane produkty. Powstała i rozpoczęła swoją działalność operacyjną w 2005 roku. Właściwą działalność handlową uruchomiła rok później.

W ofercie Money Expert znajdują się samodzielne TFI, jak również produkty inwestycyjno-ubezpieczeniowe, fundusze zagraniczne, czy kredyty hipoteczne połączone z możliwością inwestowania. Firma skupia się na kredytach hipotecznych i funduszach inwestycyjnych, ale udostępnia również kredyty gotówkowe. Zapewnia m.in. brak opłat wstępnych, niższe koszty za zarządzanie, dostęp do specjalistów.

Udziałowcami Money Expert są: Bensari Consulting, działająca na polu doradztwa i organizacji procesów finansowych w zakresie rozrachunków, monitoringu i windykacji oraz Limaplan Limited, będąca członkiem prywatnej grupy inwestowania kapitału. Obie firmy mają po 50% udziałów, z tym że Bensari Consulting jest udziałowcem wiodącym.

Money Expert zapewnia kompleksową pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. W oddziałach firmy klient otrzymuje dostęp do wszystkich atrakcyjnych ofert kredytowych, a także pomoc specjalistów, którzy pomagają w dokonaniu wyboru. Doradcy Finansowi Money Expert służą fachową poradą i otaczają opieką aż do wypłaty kredytu.

Współpraca odbywa się z jednym Doradcą, który przedstawia ofertę, wskazuje, jakie dokumenty należy przygotować, składa w imieniu klienta wniosek w banku i podejmuje się negocjacji cenowych, czuwa nad przygotowaniem umowy kredytowej i szybkim uruchomieniem kredytu.

Obecnie Money Expert ma 11 oddziałów: w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Wrocławiu, Lublinie, Szczecinie, Krakowie, Gdańsku i Dublinie. Przygotowuje się również do otwarcia kolejnych placówek w miastach wojewódzkich i drugiego oddziału w Warszawie.

Wielkość sieci

Sieć Money Expert posiada 11 placówki (oddziały), w 9 miastach, z 9 województw.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
1.
ul. Węglarska 1/4, 80-834 Gdańsk
2.
ul. Krakowskie Przedmieście 15, 20-002 Lublin
3.
ul. Warszawska 31, 40-010 Katowice
4.
ul. Narutowicza 16, 90-135 Łódź
5.
ul. Starowiślna 93A, 31-052 Kraków
7.
ul. Wrocławska 23, 61-838 Poznań
11.
ul. Kuźnicza 65/66, 50-138 Wrocław
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Money Expert

w natłoku tylu firm zdecydowałam sie na Money Expert fachowa dorada i korzystnie

Data dodania: 22/07/2010

Dodał: krzysztof

Profesjonalny doradca, tanio i szybko. Dzięki

Data dodania: 09/03/2010

Dodał: Łukasz

OK. Szybko i solidnie

Data dodania: 07/10/2009

Dodała: Jędrzej


Zobacz wszystkie opinie o placówkach sieci Money Expert