SPA Dr Irena ErisUlica: Armii Krajowej 12
05-500, Piaseczno

województwo mazowieckieStrona www: http://www.hotelspa.pl

 

Kontakt

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris

Tel. 022 / 717 11 11

Fax 022 / 757 06 12


Opis sieci

Hotele SPA Dr Irena Eris są jednym z filarów marki Dr Irena Eris, jednej z najcenniejszych i najbardziej znanych polskich marek.

Firma Dr Irena Eris, której założycielem jest małżeństwo Irena Eris i Henryk Orfinger zatrudnia w Laboratorium Kosmetycznym Dr Irena Eris i spółkach zależnych 500 pracowników, produkuje ponad milion sztuk produktów miesięcznie, a w ofercie ma blisko 400 kosmetyków, w tym produkty detaliczne i profesjonalne.

Poza działalnością handlową Dr Irena Eris świadczy usługi w ramach 26 Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris w Polsce, 3 Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris za granicą oraz 2 Hotelach SPA Dr Irena Eris.

Prowadzi ponadto 60 autorskich zabiegów kosmetycznych, składających się na Program Profesjonalny Dr Irena Eris, a swoje produkty eksportuje do 18 krajów na całym świecie.

W chwili obecnej firma posiada dwa czterogwiazdkowe hotele położone w Krynicy Zdroju oraz we Wzgórzach Dylewskich. Wkrótce planowane jest otwarcie nowego Centrum SPA.

Hotele SPA Dr Irena Eris są jest znakomitym miejscem wypoczynku dla całej rodziny, w których można odpocząć i uwolnić się od stresu. Atrakcyjność hoteli wspomaga ich położenie oraz możliwość skorzystania z Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris, który wykorzystuje najnowszą wiedzę z dziedziny kosmetologii i wellness oraz dobroczynne działanie wody.

W Instytucie można skorzystać z szeregu nowoczesnych i innowacyjnych zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała, masaży, zabiegów wodnych oraz porad dermatologa, usług fryzjerskie i innych.

Wielkość sieci

Sieć SPA Dr Irena Eris posiada 2 placówki (oddziały), w 2 miastach, z 2 województw.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci SPA Dr Irena Eris