Le GrandUlica: Czajcza 2/4
61-546, Poznań

województwo wielkopolskieStrona www: http://www.legrandsalon.pl

 

Kontakt

Le Grand Partners Sp. z o.o.

Tel. 061 / 833 10 80

Ocena dla sieci Le Grand

Ocena sieci

Poznaj opinie o placówkach sieci Le Grand


Opis sieci

Marka Le Grand Salon należy do polsko – szwajcarskiej spółki Le Grand Partners założonej w 1998 roku. Salony Le Grand w pomieszczeniach o eleganckim wystroju oferują wysoki standard usług fryzjerskich przy filiżance kawy i stonowanej muzyce.

Salony należące zlokalizowane są w Poznaniu, Wrocławiu i Łodzi i położone są w najbardziej prestiżowych punktach tych miast. Łącząc tradycje i nowoczesność oferują swoje usługi przy użyciu sprzętu fryzjerskiego najnowszej generacji w pomieszczeniach, które swoim wystrojem świadomie nawiązują do secesji i art deco.

Wielkość sieci

Sieć Le Grand posiada 3 placówki (oddziały), w 3 miastach, z 3 województw.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
1.
ul. Kozia 15, 61-835 Poznań
2.
ul. Wita Stwosza 16, 50-950 Wrocław
3.
ul. Piotrkowska 78, 90-102 Łódź
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Le Grand

atmosfera wystudiowana- pozornie życzliwa,za każdym razem doliczali mi 10% mimo że mam kartę stałego klienta, a potem wielkie zaskoczenie gdy prosiłąm o rabat.Zdolnośći fryzjerów przeciętne.Gdy prosisz o poprawkę lub jesteś niezadowolona.....cóż..

Data dodania: 24/06/2017

Dodała: Liliana

Opinia negatywna
Wycięto mi dziurę za uchem i chcąc to ukryć wmawiano, że mam z jednej strony mniej włosów. Odkryłam to po kilku dniach, gdy włosy ciągle źle się układały. Do tego niemiła obsługa. Nie polecam!

Data dodania: 12/04/2014

Dodała: Basia

Atmosfera plastikowa. Nie pójdę tam już nigdy więcej i nikomu nie polecam !

Data dodania: 03/03/2011

Dodała: KKK

Mialem okazje skorzystac z uslug fryzjerki z Le Grand. Bylem bardzo pozytywnie zaskoczony. Profesjonalne podejscie do klienta i obsuga na wysokim poziomie. Usluga warta ceny. Zdecydowanie wroce na kolejne sciecie. Obsugiwala mnie Pani Aneta

Data dodania: 09/12/2010

Dodał: John

Po mojej wizycie definitywnie mogę polecić każdemu Panią Anetę. Osoba, która potrafi zrobić coś z niczego, a dokładnie poprawić to, co spaskudzili inni. Poza strzyżeniem które jest teraz dla mnie bezproblemowe do układania w domu, mam piękny kolor

Data dodania: 12/02/2010

Dodała: Agnieszka


Zobacz wszystkie opinie o placówkach sieci Le Grand