Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Zażyczyłam sobie wymagającą koloryzację w błękicie i zieleni na włosach, które długi czas były farbowane na mocno ciepłe tony. Kolory wciąż są świeże, chociaż od koloryzacji minął miesiąc!

Data dodania: 20/06/2017

Dodała: Sabina

Witam ostatnio byłam klientka właśnie owego salonu, niestety jestem zawiedzona . Zamiast fryzjerów obsługują praktykanci , co nie powinno sie dziać w takim oto salonie. Obsługiwał mnie praktykant z którym trudno o porozumienie .

Data dodania: 20/12/2016

Dodała: Anna

Nie polecam, jeśli ktoś nie planuje metamorfozy. Chciałam tylko doświeżyć fyzurę, a wyszły za krótkie, mocno wycieniowane włosy i fatalna grzywka. Do tego tandetna stylizacja na morką włoszkę.

Data dodania: 26/07/2016

Dodała: Aguszka

W ubieglym tygodniu korzystalam z uslug Trendy przyul.B.Warszawy.Pani Iwona miala tylko odswiezyc fryzure.Niestety musze stwierdzic ze fryzjerka z 10 letnim stazem nie ma pojecia o obcinaniu!!!!!!!!!Polecam uslugi P.Wojtka z Trendy w Zywcu.

Data dodania: 02/05/2016

Dodała: Grazyna 12

Witam ja jestem zadowolona z Cięcia i koloryzacji. Bardzo sympatyczna fryzjerka. Salon czysty wyremontowany. POLECAM

Data dodania: 11/10/2015

Dodała: ania 

Jestem od dawna klientka pani Moniki i absolutnie zawsze zadowolona z uslugi.Salon wspanialy,nowoczesny,personel profesjonalny i mily .Godny polecenia nawet najbardziej wymagajacym klientom.

Data dodania: 07/10/2015

Dodała: basia

ZAWSZE wychodzilam i wychodze zadowolona z uslugi.Jestem od dawna klientka p.Moniki ,ktora zawsze potrafi czynic cuda z moich jakze juz slabych wlosow.Salon bardzo przyjazny,nowoczesny,personel profesjonalny godny polecenia kazdemu.

Data dodania: 07/10/2015

Dodała: barbara

Jestem bardzo zadowolona, miła obsługa, znająca się na rzeczy. Pani Fryzjerka doradziła mi w kwestii fryzury, bo dokonywałam drastycznej zmiany. Teraz wyglądam świetnie i polecam

Data dodania: 14/04/2015

Dodała: Radosna

Nie polecam.Nieliczą się z prośbą klienta odnośnie fryzury.Gdy w zeszłym roku przyszłam z naturalnym kolorem blond i prosiłam o lekkie pojaśnienie,to zrobili mi kolor rudy,a gdy niechętnie zgodziłam się na podcięcie włosów bez zbytniej rozmowy obciel

Data dodania: 02/03/2015

Dodała: Niezadowolona

Dzisiaj byłam na strzyżeniu u P.Wojtka (po wielu próbach w innych salonach fryzjerskich) jestem mocno zadowolona: profesjonalnie, na wysokim poziomie w rozsądnej cenie.Polecam

Data dodania: 15/01/2015

Dodała: Ivo
1 2 3    Następna strona