Rivendell Hotele & RekreacjaUlica: Al. Spacerowa 21A
58-310, Szczawno-Zdrój

województwo dolnośląskieStrona www: http://www.rivendell.com.pl

 

Kontakt

RIVENDELL Sp. z o.o.

Tel. 074 / 886 99 50

Fax 074 / 886 99 51

Ocena dla sieci Rivendell Hotele & Rekreacja

Ocena sieci

Poznaj opinie o placówkach sieci Rivendell Hotele & Rekreacja


Opis sieci

Rivendell to spółka z ograniczona odpowiedzialnością świadcząca usługi hotelarsko – gastronomiczne. Jest ona właścicielem trzech komfortowych obiektów hotelowych rekomendowanych przez Polskie Zrzeszenie Hoteli i organizatorem wielu cyklicznych imprez masowych w Szczawnie Zdroju.

Do sieci należą 2 trzygwiazdkowe Hotele: Rivendell i Dworzysko oraz czterogwiazdkowy Pensjonat Lorien.

Hotel Rivendell dysponuje komfortowymi pokojami, klimatyzowaną Restauracją Kresową serwującą dania kuchni ukraińskiej, białoruskiej, litewskiej i staropolskiej oraz Piano Barem z napojami, drinkami, deserami, koktailami oraz daniami kuchni europejskiej.

Jest także doskonałym miejscem do organizacji różnego typu konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Posiada bowiem nowocześnie wyposażoną salę konferencyjna na 50 - 100 osób.

W Pensjonacie Lorien poza luksusowymi pokojami, drink barem i restauracją do dyspozycji gości jest także sauna z hydromasażem, siłownia, stoły do bilarda i tenisa stołowego.

Hotel Dworzysko jest zabytkowym i komfortowym obiektem będącym jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych Szczawna Zdroju. Funkcjonuje przy nim znana w całym regionie Gospoda Babinicz, która specjalizuje się w daniach tradycyjnej kuchni staropolskiej, przysmakach z dziczyzny oraz daniach z grilla.

Hotel położony jest na terenie Kompleksu Rekreacyjno-Wypoczynkowego ze Stajnią oferującą różnorodne formy rekreacji konnej oraz Miasteczkiem Country. Można tam rozbić namiot, rozpalić ognisko, grillować i biesiadować do rana.

Wielkość sieci

Sieć Rivendell Hotele & Rekreacja posiada 3 placówki (oddziały), w 1 mieście, w jednym województwie.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Rivendell Hotele & Rekreacja

Osobiście odradzam! Koszt za jeden nocleg niemały a po przyjeździe okazuje się, że nie ma komu wymienić żarówki w pokoju lub oferuje wymianę samemu. Śniadanie podawane w obtłuczonych naczyniach. Parking płatny dla gości płacących 360 zł za pokój!

Data dodania: 15/10/2010

Dodała: Ania

Miła obsługa, wysoki standard świadczonych usług. Często melduję się tu podczas podróży służbowych, jak i prywatnych. Pozdrawiam.

Data dodania: 09/12/2009

Dodała: Monika


Zobacz wszystkie opinie o placówkach sieci Rivendell Hotele & Rekreacja