RT HotelsUlica: Podskale 2
30-522, Kraków

województwo małopolskieStrona www: http://www.rthotels.pl

 

Kontakt

RT Hotels S.A.

Tel. 012 / 422 99 36

Fax 012 / 422 16 64


Opis sieci

Hotele sieci RT Hotels to doskonale zlokalizowane i nowocześnie wyposażone obiekty. W ramach sieci działają 4 hotele położone na terenie Krakowa. Są to: Hotel Monopol, Hotel Regent, Hotel Galicya i Hotel Rezydent.

RT Monopol oferuje luksusowe pokoje z łazienką, telefonem, telewizją satelitarną, łączem internetowym oraz radio-budzikiem.

Do dyspozycji gości jest restauracja hotelowa na 120 osób serwujące wyśmienite dania i desery z różnych zakątków świata, drink-bar oraz kiosk z pamiątkami.
Na terenie hotelu mieści się również klimatyzowana sala konferencyjna dla 40 osób przeznaczona do organizacji małych konferencji, spotkań, treningów oraz rozmów kwalifikacyjnych.

W zabytkowej kamienicy z XV wieku mieści się RT Regent. Jego funkcjonalne, a zarazem nawiązujące do zabytkowego charakteru wyposażenie pokoi zapewnia warunki zarówno do wypoczynku, jak i do pracy. Wszystkie pokoje posiadają łazienki i są wyposażone w telefon i telewizję satelitarną.

W hotelowej restauracji można skosztować dań kuchni polskiej i europejskiej, deserów, kaw oraz win z najlepszych europejskich piwnic

W RT Galicya poza pokojami wyposażonymi w łazienki, telefony oraz telewizję satelitarną znajduje się restauracja na 120 osób z drink barem oraz kiosk. Hotel dysponuje także salą wielofunkcyjną z pełnym wyposażeniem konferencyjnym dla 70 osób, w której organizowane są konferencje, spotkania oraz treningi dla firm.

RT Rezydent o wytwornych wnętrzach z historycznymi detalami zabytkowej kamienicy oferuje zarówno pokoje, jak i apartamenty, które składają się z przedpokoju, pokoju dziennego z rozkładaną sofą, sypialni z łóżkiem małżeńskim oraz łazienki z wanną lub prysznicem.

Część apartamentów posiada także w pełni wyposażone kuchnie, dzięki czemu są doskonałym miejscem długoterminowego bądź rodzinnego pobytu.
Wszystkie pokoje posiadają telefony i telewizję satelitarną.

Hotel dysponuje również zabytkową salą konferencyjną maksymalnie na 40 osób, wyposażoną w sprzęt multimedialny.

Przy Hotelu funkcjonuje restauracja Rezydent.

Wielkość sieci

Sieć RT Hotels posiada 4 placówki (oddziały), w 1 mieście, w jednym województwie.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
1.
ul. Rzemieślnicza 4, 30-403 Kraków
2.
ul. Świętej Gertrudy 6, 31-046 Kraków
3.
ul. Bożego Ciała 19, 31-059 Kraków
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci RT Hotels