Przedsiębiorstwo Turystyczne ŁódźUlica: Al. Kościuszki 68
90-432, Łódź

województwo łódzkieStrona www: http://www.hotelspt.com.pl

 

Kontakt

Przedsiębiorstwo Turystyczne Łódź

Tel. 042 / 632 83 36

Ocena dla sieci Przedsiębiorstwo Turystyczne Łódź

Ocena sieci

Poznaj opinie o placówkach sieci Przedsiębiorstwo Turystyczne Łódź


Opis sieci

Przedsiębiorstwo Turystyczne Łódź jest przedsiębiorstwem państwowym, powołanym w 1974 roku. Przedmiotem jego działalności jest m.in. prowadzenie zakładów hotelarskich, organizowanie i wynajem pokoi gościnnych, obsługa krajowego ruchu turystycznego, turystyki przyjazdowej, wyjazdowej, organizacja lokalnych i regionalnych imprez turystycznych i kulturalnych, prowadzenie reklamy i informacji turystycznej.

Działalność przedsiębiorstwa polega na prowadzeniu hoteli: Centrum, Światowit, Polonia, Savoy, Mazowiecki oraz Zajazd na Rogach, kempingu na Rogach, Centrum Usług Turystycznych i Centrum Obsługi.

Hotele oferują noclegi zarówno w pokojach, jak i apartamentach, możliwość zorganizowania seminariów i konferencji w nowoczesnych i klimatyzowanych salach konferencyjnych na różną ilość osób. W każdym hotelu znajduje się ponadto restauracja.

W hotelach goście obsługiwani są w języku polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim. Honorowane są także płatnicze karty kredytowe oraz rabatowe Euro'26.

Niektóre hotele proponują też dodatkowe atrakcje. Są to coctail bar, salon fryzjerski, solarium, kasyno.

Hotel Centrum, jeden z najlepszych hoteli w Łodzi oferuje idealne warunki dla turystów i biznesmenów. Do dyspozycji gości pozostawia sale konferencyjne dla 12, 16, 30, 60, 80, 120 oraz 300 osób, pokój biznesmena ze stałym dostępem do Internetu, salę rekreacyjna ze sprzętem do ćwiczeń siłowych oraz saunę.

Sala konferencyjna dla 300 osób o powierzchni 480 m2 wyposażona jest w rzutnik multimedialny, ekran, nagłośnienie, Internet radiowy WI-FI, trzy kabiny do tłumaczeń symultanicznych, posiada osobne wejście, szatnię oraz klimatyzację.

Hotel Savoy wybudowany w 1912 roku dzięki secesyjnym elementom architektury zachował atmosferę początku XX-wieku. Poza bazą noclegową w postaci pokoi i apartamentów dysponuje klimatyzowanymi salami konferencyjnymi dla 50, 80 i 150 osób z pełnym wyposażeniem, które usprawnia prowadzenie specjalistycznych spotkań i seminariów oraz salą biznesu dla 10 osób.

W części konferencyjnej hotelu znajduje się ponadto sala bankietowa przeznaczona wyłącznie dla uczestników konferencji, a stylowa hotelowa restauracja serwuje dania kuchni polskiej i potrawy innych narodów.

Z tego samego roku pochodzi także Hotel Polonia, który na tamte czasy był najnowocześniejszym hotelem w Łodzi. Do historii nawiązuje dziś wystrój hotelowej Restauracji.

Wielkość sieci

Sieć Przedsiębiorstwo Turystyczne Łódź posiada 8 placówki (oddziały), w 2 miastach, z 2 województw.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
1.
ul. Kilińskiego 59/63, 90-118 Łódź
3.
ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 53/57, 90-640 Łódź
5.
ul. Traugutta 6, 90-107 Łódź
6.
ul. Al. Kościuszki 68 , 90-432 Łódź
8.
ul. Narutowicza 38, 90-135 Łódź
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Przedsiębiorstwo Turystyczne Łódź

zmiana danych: tel: 690 999 270, strona hotelmazowiecki.com , mail: recepcja@hotelmazowiecki.com

Data dodania: 15/01/2014

Dodała: Recepcja


Zobacz wszystkie opinie o placówkach sieci Przedsiębiorstwo Turystyczne Łódź