Przedsiębiorstwo Hotelarsko-TurystyczneUlica: Al. Solidarności 61
03-402, Warszawa

województwo mazowieckieStrona www: http://www.pht.pl

 

Kontakt

Przedsiębiorstwo Hotelarsko-Turystyczne Sp. z o.o.

Tel./Fax: 022 / 818 53 14


Opis sieci

Przedsiębiorstwo Hotelarsko-Turystyczne powstało w 1995 roku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. W ciągu sześciu lat z tzw. hoteli robotniczych przedsiębiorstwo stworzyło 3 hotele miejskie: trzygwiazdkowy hotel Hetman i dwugwiazdkowy hotel Praski znajdujące się w centrum Starej Pragi oraz trzygwiazdkowy hotel Reytan na Mokotowie.

Przedsiębiorstwo Hotelarsko-Turystyczne jest współzałożycielem i członkiem Izby Gospodarczej PZH, Polskiego Stowarzyszenia Hotelarstwa i Turystyki, a także członkiem Polskiego Zrzeszenia Hoteli, Klubu Inicjatyw Gospodarczych oraz Stowarzyszenia Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego.

Hotel Hetman mieści się w odrestaurowanej, secesyjnej kamienicy z przełomu XIX i XX wieku. W swojej ofercie posiada komfortowo wyposażone pokoje, restaurację, bar, sale konferencyjne oraz podziemny parking. W lobby recepcyjnym zapewniony jest ponadto bezprzewodowy, bezpłatny dostęp do Internetu.

Od 2007 roku Hotel należy do grupy Polish Prestige Hotels & Resorts.

Kameralny Hotel Reytan mieści się w dwóch budynkach połączonych ze sobą poprzez patio. Do dyspozycji gości pozostają pokoje, restauracja, bar, centrum biznesu, sale konferencyjne, strzeżony parking oraz dostępny w lobby i barze bezprzewodowy, bezpłatny dostęp do Internetu.

Hotel Praski mieszczący się w zabytkowej, secesyjnej kamienicy z końca XIX wieku w swojej ofercie poza baza noclegową posiada restaurację, bar, salę konferencyjną oraz strzeżony parking.

Wielkość sieci

Sieć Przedsiębiorstwo Hotelarsko-Turystyczne posiada 2 placówki (oddziały), w 1 mieście, w jednym województwie.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
1.
ul. Kłopotowskiego 36, 03-717 Warszawa
2.
ul. Rejtana 6, 02-516 Warszawa
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Przedsiębiorstwo Hotelarsko-Turystyczne