Polskie TatryUlica: Jagiellońska 18
34-500, Zakopane

województwo małopolskieStrona www: http://www.polskietatry.pl

 

Kontakt

Polskie Tatry S.A.

Tel. 018 / 206 37 30


Opis sieci

Spółka Akcyjna Polskie Tatry to profesjonalne przedsiębiorstwo turystyczno-rekreacyjne świadczące usługi hotelarskie i pensjonatowe, organizujące konferencje oraz spotkania biznesowe i integracyjne, a także imprezy sportowe i rekreacyjne oraz regionalne i okolicznościowe.

Usługi hotelarskie i pensjonatowe spółka świadczy poprzez trzygwiazdkowe Pensjonaty Antałówka I, Antałówka II, Biały Potok i Telimena, trzygwiazdkowy Hotel Tatry oraz 2 Wille: Pan Tadeusz i Zosia.

Pensjonat Antałówka I poza bazą noclegową i wyżywieniem poleca atrakcyjnie przygotowane bankiety, uroczyste kolacje z udziałem orkiestr i kapel folklorystycznych, a firmom pragnącym urządzić szkolenia lub konferencje dwie kompleksowo wyposażone sale dla 100 i 50 osób. Do dyspozycji gości jest także pokój biznesowy wyposażony w komputer z dostępem do Internetu.

Sala konferencyjna znajduje się także W Pensjonacie Antałówka II. Może ona pomieścić 50 osób.Na terenie obiektu znajduje się ponadto drink-bar z kominkiem, studio odnowy biologicznej z sauną i jacuzzi oraz garaże i bezpłatny parking.

Pensjonat Biały Potok łącznie z sąsiadującymi z nim pensjonatem Telimena i willami Pan Tadeusz i Zosia wchodzi w skład Zespołu Pensjonatów Dolina Białego.

Oferują one miejsca noclegowe zarówno w pokojach, jak i apartamentach.

W Pensjonacie Biały Potok, będącym głównym obiektem Zespołu znajduje się recepcja, jadalnia, sala konferencyjna, centrum rekreacyjne z basenem, salą gimnastyczną, siłownią i sauną, drink bar, bilard oraz gry zręcznościowe.

Pensjonat Telimena posiada własną recepcję, jadalnię i 3 sale konferencyjne, Willa Pan Tadeusz o stylistyce wnętrz lat 30-tych ubiegłego stulecia – jadalnię oraz salę kominkową i konferencyjną, Willa Zosia natomiast dysponuje wyłącznie apartamentami wyposażonymi w łazienki, TV satelitarną, radia i telefony.

Na terenie Zespołu Pensjonatów znajduje się ponadto hala tenisowa, plac zabaw dla dzieci oraz parking.

Hotel Tatry, obiekt konferencyjno – wypoczynkowy jest doskonalonym miejscem dla wypoczynku, rozrywki oraz pracy i nauki. Apartamenty i pokoje wyposażone są w pełny węzeł sanitarny, posiadają TV satelitarną, telefon, lodówkę oraz balkon z widokiem na Tatry.

Na ternie Hotelu mieści się ponadto sala konferencyjna na 100 miejsc, drink bar, sala kominkowa, bilardowa, pingpong oraz studio odnowy biologicznej z siłownią, solarium, sauną i gabinetem masażu, a także zadaszone miejsce na ognisko, boisko do siatkówki, koszykówki, badmintona, plac zabaw dla dzieci, garaże i parking.

Wielkość sieci

Sieć Polskie Tatry posiada 7 placówki (oddziały), w 1 mieście, w jednym województwie.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
1.
ul. Polana Zgorzelisko Skrytka Pocztowa 209, 34-500 Zakopane
4.
ul. Droga do Białego 7, 34-500 Zakopane
5.
ul. Droga do Białego 7, 34-500 Zakopane
6.
ul. Droga do Białego 7, 34-500 Zakopane
7.
ul. Droga do Białego 7, 34-500 Zakopane
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Polskie Tatry