Liczcie wszystko robiąc zakupy w tym sklepie. Sprzedawcy nie wiedzą ile to jest 1m2 a w magazynie sprawdzajcie w ilu paczekach są zapakowane wasze zakupy. Miałem z nimi kilka razy problem ale dzisiaj \"przebrała sie miara\" z powierzchnią paneli.

Data dodania: 08/01/2018

Dodał: Magnat

Sprawa Dotyczy Merkur Market Rybnik - ale nie ma go w bazie. Odradzam wszystkim wsólprace i zakupy w tej sieci. Katastrofa. Z takim traktowaniem klienta i kiepskiej jakości sprzedawanych produktów jeszcze się nie spotkałem. straciliście klienta.

Data dodania: 05/06/2017

Dodał: Nik

Ten sklep to jakieś nieporozumienie. Personel bardzo nie miły, krzyczą na siebie przy kliencie. Zachowują się tak, jak by pracowali za darmo. A może pracują ?

Data dodania: 28/03/2017

Dodała: Julia

grzeczna obsluga bogaty asortyment pelna informacja o towarach fachowe porady

Data dodania: 19/10/2016

Dodała: Anna

Warunkowo daję pozytywną, bo nigdy nie spotkałem się z tak uprzejmym kierownictwem jeżeli chodzi o załatwianie reklamacji. Asortyment też dobry, natomiast świadczenie usług przez podwykonawców fatalne. Podobno ma się to zmienić od listopada 2016.

Data dodania: 11/10/2016

Dodał: Jarek 

W godzinach porannych na sklepie personel robi sobie co chce, i wybiera sobie do kogo podejść wiec mnie akurat Pan udawał że nie widzi przez 30 min,a inny był zajęty komputerem...nie wspominając że tak odeszłam bez towaru bo go nie było

Data dodania: 30/08/2016

Dodała: ania

Niekompetentna obsługa, dla większości pracowników klient jest złem koniecznym, ciągle czegoś brakuje lub jest uszkodzone.... Żenada... to najdelikatniejsze słowo jakie przychodzi mi do głowy. Nigdy więcej!!!!!!

Data dodania: 03/01/2016

Dodał: staś

Kupno nieuzbrojonych w zawiasy drzwi jest rzeczą nierealną w XXI wieku... Jak można... czekanie pisanie reklamacji po póltorej godziny... zamiast choć odrobiny chęci pomocy... i po prostu zawiasy skołować to nie... tylko kombinowanie. Dramat.

Data dodania: 20/11/2015

Dodał: Zawias

chcesz sobie zepsuć humor- zapraszamy do MM- to powinno byc wasze hasło. Kompletna porażka pod względem organizacji, personel niekompetentny, brak wiedzy i chęci pomocy, klienta mają za nic (opinia wielu wizyt w wielu działach)

Data dodania: 21/10/2015

Dodała: someone

Totalną porażka .. Niemiła i nie kompetentną obsługa. Zostałam oszukana w tym sklepie dwukrotnie.. Raz kiedy wydali mi na magazynie nie te płytki które chciałam a drugi raz dali mi zepsuta lampkę do czytania za przeszło 80 złotych! Niepolecam nikomu

Data dodania: 07/09/2015

Dodała: iriska
1 2 3 4 5 ...    Następna strona