Przez prawie tydzień roboczy (od poniedziałku rano do piątku wieczorem) wyszukiwano mi uszkodzenie sprzętowe i wymieniano zasilacz. Po odebraniu w komputerze nie działa napęd optyczny. Złożyłem reklamację, o jej wyniku poinformuję później.

Data dodania: 21/11/2014

Dodał: Zbigniew

Obsługa niezainteresowana klientami, szybko sprzedawca wskazał mi jedynie że powinnam wyjść obok kas a szkoda, chciałam kupić urządzenie wielofunkcyjne mam wybrany model była to kwestia 15 minut i zainteresowania sprzedażą.

Data dodania: 12/11/2014

Dodała: klient

Nigdy nikomu nie polecę tego serwisu! Niby proste czyszczenie laptopa i systemu, a musiałam kilka razy jeździć z reklamacją i dalej nie jest zrobione, chociaż niemiły pan stwierdził, że będę zadowolona. NIE POLECAM!!!

Data dodania: 27/04/2014

Dodała: w. klientka

Kupiłem wiele od nich PC począwszy od serwisu na Nadbystrzyckiej myśląc niech swoi zarabiają-Pomyłka-ostatnio po zakupie gotowego zestawu z rzekomo sprawdzonego okazała się wadliwa obudowa za drugą musiałem zapłacić, padł dysk... wymienili.

Data dodania: 26/02/2014

Dodała: Peter

Nie jest ważny klient. Nie przyjęto reklamacji sprzętu kupionego poprzedniego dnia, niesympatyczna obsługa, omijajcie ten sklep szerokim łukiem

Data dodania: 31/07/2013

Dodał: z. 

Obsługa niemiła. Od dwóch godzin próbuje się dodzwonić, by zasięgnąć informacji, niestety podany numer telefonu ciągle zajęty. Szybciej bym się już "doczołgał" z Czechowa.

Data dodania: 14/06/2013

Dodał: Franek

Profesjonalna i sympatyczna obsługa w serwisie,polecam.

Data dodania: 14/04/2013

Dodała: Akacja

Niszczą oddany sprzęt zamiast naprawiać, bądź podmieniają podzespoły na używane i gorszej jakości, robią trudności przy wymianie sprzętu lub zwrocie pieniędzy. odradzam.

Data dodania: 14/12/2012

Dodał: oszukany

po oddaniu laptopa na gwarancji, został zwrócony w stanie agonalnym, zgubili zasilacz razem z kablem, zniszczyli obudowę, zmienili procesor na gorszy oraz wymontowali BT a przy zwrocie gotówki robią problemy, stanowczo ich odradzam

Data dodania: 14/12/2012

Dodał: klient

Ostatnio odwiedziłem VICO sklep i serwis... W sklepie "szerokim" wiele towaru ale nie uraczy sprzedawcy pochowani za ladami ... Serwis padł mi komputer i notebook (juz był po serwisach) i cóż miłe zaskoczenie szybko i NAPRAWIONE ! POLECAM

Data dodania: 27/04/2011

Dodał: Kamil
1 2 3    Następna strona