Stanowczo odradzam tę firmę. Czekam ponad 3 miesiące na drzwi, które zamówiłam tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia. Teraz zbliża się Wielkanoc, a ja mam mieszkanie rozbabrane, nie można normalnie korzystać z toalety ani z łazienki, bo nie ma drz

Data dodania: 21/03/2018

Dodała: K

w 06/17 zakupiłem 3 okna f-my Drutex,montaz poniżej krytyki,wymagający wizyty fachowca-budowlańca naprawiającego fuszerkę.Prośba o regulację nieszczelności od 14 dni bez odzewu.

Data dodania: 20/10/2017

Dodał: piaseczna13

Zakupiłam w tej firmie drzwi i opaski. Na ostatnie opaski czas oczekiwania ponad miesiąc. Prosi się za każdym razem o wcześniejszy kontakt jak będą przyjeżdżać - echo, dzwoni się do sklepu - nigdy nic nie wiedzą.

Data dodania: 27/09/2017

Dodała: Elwira

Zakupiłam w tej firmie drzwi wraz z montażem. Montażyści do kitu nie umieją prawidłowo zamontować drzwi, obsługa sklepu nigdy o niczym nie wie, czekam już dwa miesiące aż montażysta raczy do mnie przyjechać i poprawić te drzwi. Nie polecam !!!!

Data dodania: 10/08/2017

Dodała: Katarzyna

Jest ok. Fajne rabaty i bardzo duży wybór. Chłopaki na sklepie uśmiechnięci i z dużą cierpliwością. Z montażu nie skorzystałem bo miałem mało metrów więc nie wypowiem się o robocie.

Data dodania: 02/04/2017

Dodał: Paweł 

Duży wybór produktów, indywidualne podejście do klienta, miła i fachowa obsługa. Szybka realizacja zamówień, otwarcie na klienta i wyczerpujące informacje na temat kupionych produktów. Miło tam wracać. Polecam

Data dodania: 01/02/2017

Dodała: Anna

Nie mogę zgodzić się z opiniami przedstawionymi po niżej. Z firmą RuckZuck Wadowice zrealizowaliśmy kilka inwestycji. Jeżeli chodzi o całość to faktycznie najlepsza firma w Wadowicach pod względem obsługi i wyboru-bardzo dobry montaż.Polecam

Data dodania: 12/12/2016

Dodał: Janusz Cholewa projektant wnęt

Niefachowe podejście obsługi i do sprzedaży produktów pomijając fakt że zwalają winę na fachowców że nie potrafią robić ich produktami gdzie produkty mają okropne wady. Nie chcą pomóc klientowi i wpierają tylko swoje racje. Masakra sklep nie polecam

Data dodania: 18/11/2016

Dodał: sasa

ZDECYDOWANIE ODRADZAM. Podejście do klienta i usługa rodem z PRL - u, pomiary dokonane przez pracownika to strata czasu - stara, metalowa futryna miała być zasłonięta przez nową ościeżnicę, efekt - jest widoczna w 50%. ŻENADA!!!

Data dodania: 15/10/2016

Dodał: Jan

Porażka jak u poprzedników. W sklepie i przy pomiarze było super. Problemy zaczeły się przy oczekiwaniu. Drzwi zew. miało być 3 tyg było 6. Monter masakra - cwaniak chciał ekstra kasę. Pan od montażu kłamał nas później nie dało się zamontować drzwi.

Data dodania: 05/10/2016

Dodał: Mariusz
1 2 3 4 5 ...    Następna strona